Через примхи мами братики ходили з довгим волоссям. І ось вперше їм зробили короткі стрижки

Через примхи мами братики ходили з довгим волоссям. І ось вперше їм зробили короткі стрижки

За дивною примхою мами ці два брата ходили з довгими волоссям. І ось вперше їм зробили короткі стрижки.

Ви здивуєтеся, як сильно хлопчаки змінилися. Дженсену і Куперу Алланом всього лише 11 і 12 років. Діти все своє життя прожили в невеличкому британському містечку. Їх життя було б точно таким же, як і у більшості інших хлопчиків …

Якби не їх густе довге волосся. Через довге і дуже красиве волосся Дженсена і Купера прозвали «братами Рапунцель». Їх волосся привертало увагу всіх, хто їх бачить. Іноді їх навіть плутали з дівчатками. До того ж хлопчаків регулярно ображали однолітки в школі.

І Дженсен і Купер все своє життя носили довге волосся. Так як у них в сім’ї »у всіх довге волосся». Справа в тому, що їх мати вирішила таким чином виділити своїх синів серед однолітків.

Жінка вважає, що слід шукати будь-які способи, щоб не бути такими як всі. Саме тому вона ніколи не стригла своїх синів. Їй було абсолютно наплювати, що через своє розкішне волосся вони терплять регулярні приниження в школі.

Та й до того ж привертають до себе занадто пильну увагу громадськості. Волосся заважало хлопцям жити звичайним дитячим життям і насолоджуватися кожним днем.

Тому одного разу хлопчики прийшли зі школи і досить категорично зажадали від матері зробити їм короткі стрижки. Мамі довелося погодитися. Ось якими стали після стрижки «брати Рапунцель»:

Своє волосся хлопчаки пожертвували у фонд допомоги при боротьбі з онкологією.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!