Чому Бог зводить вас з певними людьми, а потім відпускає їх

Чому Бог зводить вас з певними людьми, а потім відпускає їх

Ви згодні, що іноді важко пояснити, чому ви щось до когось відчуваєте? Чому з одними людьми щось «клацає», чому ви раптом відчуваєте якийсь зв’язок з незнайомцем? Таке відчуття, що сам Бог зводить нас з певними людьми, тому що в даний момент вони потрібні в нашому житті. Це люди, які навчать нас важливим урокам про життя і про нас самих.

І є причина, чому нас притягує до певних людей. Озираючись назад, я розумію, що немає жодної людини, з якою я відчувала зв’язок, яка би не навчила мене чогось, яка би не зіграла в моєму житті важливу роль.

Іронія в тому, що більшість цих людей були тимчасовими, бо їхня мета була в тому, щоб показати мені інший шлях, а потім звільнити мене.

Іноді сцена вашому житті визначає, який тип людей ви притягує, і думаю, в цьому і є краса віри, коли Бог посилає вам саме того, хто потрібен вам в певний час. Він дає вам відповіді, які ви шукали, через цих людей. Він просвічує вас, зближуючи з людьми, які відкривають в вас краще.

Проблема в тому, що ми починаємо переживати, коли ці люди йдуть, тому що ми не вміємо відпускати. Ми не розуміємо, чому у нас забирають того, хто настільки прекрасний, того, хто зцілив нас. Але якщо подумати, що залишившись у вашому житті, краса цих людей розвіється, а їх любов помре, то ця історія буде вже не такою надихаючою, і вони стануть тягарем, який ми не повинні нести.

Може ці люди якраз вчать вас відпускати, усвідомлювати, що якась частина вашого життя закінчена, і вірити, що наступна людина, яку ви зустрінете, буде саме тою, хто вам потрібен, навіть якщо ви поки цього не знаєте.

Тому що я знаю, що коли ми зустрінемо людину, яка повинна залишитися з нами назавжди, ми відразу це зрозуміємо, ми впізнаємо його з натовпу, бо нарешті зрозуміємо різницю між тим, хто чіпає нас за руку, і тим, хто чіпає нас за душу.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!