Чому Бог зводить вас з певними людьми, а потім відпускає їх

Чому Бог зводить вас з певними людьми, а потім відпускає їх

Ви згодні, що іноді важко пояснити, чому ви щось до когось відчуваєте? Чому з одними людьми щось «клацає», чому ви раптом відчуваєте якийсь зв’язок з незнайомцем? Таке відчуття, що сам Бог зводить нас з певними людьми, тому що в даний момент вони потрібні в нашому житті. Це люди, які навчать нас важливим урокам про життя і про нас самих.

І є причина, чому нас притягує до певних людей. Озираючись назад, я розумію, що немає жодної людини, з якою я відчувала зв’язок, який би не навчив мене чогось, який би не зіграв в моєму житті важливу роль.

Іронія в тому, що більшість цих людей були тимчасовими, бо їхня мета була в тому, щоб показати мені інший шлях, а потім звільнити мене.

Просто іноді ми намагаємося зробити цих тимчасових людей постійними, але це не їх роль. Вони не повинні залишатися в нашому житті назавжди. Бог визначив їх тимчасову роль. Бог визначив, щоб вони зробили нас краще для тих, хто повинні залишитися з нами назавжди.

Щоб відпустити цих людей потрібна віра. Віра в те, що цю історію краще залишити такою, яка вона є. Такою, якою вона і повинна бути. Що якщо переписати її, то все тільки зіпсується. Що якщо щось змінити, хеппі-енду не буде. Може ці люди – ангели, послані вам, щоб дати якийсь урок, щоб зцілити вас, щоб зробити вас краще, а коли прийде час, вони полетять назад. Вони повинні бути ще в чиємусь житті.

Може ці люди якраз вчать вас відпускати, усвідомлювати, що якась частина вашого життя закінчена, і вірити, що наступна людина, якоу ви зустрінете, буде саме тією, хто вам потрібен, навіть якщо ви поки цього не знаєте.

Тому що я знаю, що коли ми зустрінемо людину, яка повинна залишитися з нами назавжди, ми відразу це зрозуміємо, ми впзнаємо її з натовпу, бо нарешті зрозуміємо різницю між тим, хто чіпає нас за руку, і тим, хто чіпає нас за душу.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!