Чому чоловік не цінує те, що ви для нього робите?

Чому чоловік не цінує те, що ви для нього робите?

Чому чоловік не цінує те, що ви для нього робите?

Є один  маневр дівчини, яким вона закопує відносини і сімейне щастя. Називається «кредит служіння» – це така ситуація, коли жінка вибирає собі чоловіка, який начебто не проти відносин, але поки нічого для цього не зробив і починає терміново бути йому вірною, послужливої, зручною, щедрою, відмінною дружиною!

Вона починає видавати йому кредит тим, що обважує його своїми жертвами, подарунками, грошима і послугами, про які він не просив і яких не заслужив.

Все це вона робить, щоб потихеньку його зобов’язати …

Результат завжди однаковий:

Чоловік приймає безкоштовне служіння як належне!

З мене не запитали, значить я заслуговую. А коли, не дочекавшись, дівчина обрушує на нього хвилю скарг і обурення, слідує агресія. Чоловік відгороджується і захищається. «Хто тебе просив?»

Уявіть, ви йдете по торговому центру і тут на вас налітає приємна панянка, вона за ручки захоплює вас в крісло і починає жваво щебетати, поки робить вам манікюр, педикюр, макіяж і масаж плечей. Ви намагаєтеся заперечувати: «Ей, а гроші? Я ж не просила! » вона вам: «Ні про що не турбуйтеся, мені дуже приємно робити це для вас». Ви розслабляєтеся, думаєте, дивна, ну ладно. І ось вона закінчила і подає чек на велику суму.

Ваша реакція? Ну звичайно ж «радісно заплатити», адже вам так сподобалося і бути з нею друзями навік.

Це я до чого?

Зупиніться, коли хочете віддати і зробити для нього все.

Так, він може бути цього гідний, але він цього не оцінить. Дочекайтеся хоча б поки попросить, а ще краще вчинками заслужить вашу самовідданість. Наприклад, завоює і заміж покличе.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!