Чому до однієї людини всі тягнуться, а іншу уникають?

Чому до однієї людини всі тягнуться, а іншу уникають?

Ви помітили, які жахливі дзеркала бувають в магазинах? Приміряли плаття, а купувати його настрою немає. Тому що в дзеркалі відбивається літня жінка з блідим обличчям і синцями під очима. Навіщо такій старій і явно нездоровій дамі плаття? Тут про душу пора подумати …

Я згадала історію, як власницю маленького магазинчика в торговому центрі сусідки звинуватили в магії. Мовляв, вона чаклунством приваблює покупців. Чому у неї в магазині все купують, а у них торгівля не йде? Ціни однакові, речі теж приблизно однієї якості і рівня. А покупці йдуть в цей магазинчик і ще потім приходять. Стають постійними покупцями.

Жінка і сама не розуміла, якщо чесно, в чому справа. І ніяк заздрісним конкуренткам не могла пояснити такий феноменальний успіх. Її уникали і за спиною шепотілися.

А вся справа була в дзеркалі. Вірніше, в освітленні примірочної. Замість лампочок з мертвотним світлом дама поставила нормальні, теплі, в помаранчевих тонах плафончики. І стіни примірочної були пофарбовані в персиковий колір. Ну, і дзеркало гарне вона купила. Якось вдало вибрала.

І в дзеркалі покупниці відбивалися нормально. Гарно. А сама господиня тепло посміхалася і ласкаво розмовляла, сердечно так. Говорила щирі компліменти і допомагала вибрати саме те, що йшло покупцеві. Ясна річ, людям подобалося відображення в дзеркалі. І тепла атмосфера подобалася. Ось вони охоче і купували сукні, без всякого чаклунства.

Дзеркало відображає людини. Але відбити можна по-різному. Можна холодно і жорстоко відобразити всі недоліки. А можна тепло і добродушно відобразити, – причому абсолютно чесно, без брехні. Без обману. І побачити все найкраще …

І люди йдуть до того, хто чесно їх відображає. Але з теплим світлом своєї душі. Ось секрет успіху і привабливості. І не треба фальші, – але і жорстокого холодного світла теж не треба, якщо хочеться любові і дружби. І успіху.

Анна Кірьянова

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!