Чому народити третю дитину було найкращим рішенням!

Чому народити третю дитину було найкращим рішенням!

Жінки давно стверджують, що вагітність викликає забудькуватість, втрату фокусу або навіть зниження уваги …

Я не жартую, коли кажу це, тому що народження нашої третьої дитини – Бруклін, зробило кожного з нас набагато щасливішим. Він ідеальний останній член нашої родини! Деякий час ми роздумували про третю дитину, але тепер ми не можемо бути щасливішими .

Бруксу три місяці, і він просто чарівний. Той факт, що він такий хороший маленький хлопчик, робить його ще більш легким і приємним. Я не збираюся брехати вам і прикидатися, ніби ми не втомилися, виховуючи трьох дітей (плюс у нас є собака), але це того варто.

Моя старша, Харпер (їй чотири з половиною), буквально хоче бути його мамою, вона ТАК закохана. Вона неймовірно любляча сестра і дуже допомагає мені. Особа Брукліна буквально світиться, коли вона розмовляє з ним. Це межа душить, але він, здається, любить це.

А потім мій чоловік Джейс, який хотів тільки двох дітей …

Він абсолютно одурманений і одержимий Брукліном – мені це подобається! Що стосується Купера, нашого пса, він найменше вражений третьою дитиною в будинку і змусив мене зрозуміти, як важливо, щоб ми підготували наших собак для всіх дітей, а не тільки для перших, оскільки це було для нього великою поправкою.

Мій чоловік був тим, хто дійсно не хотів ще одну дитину, і він буквально просто повернувся до мене і сказав: «Ти була так права щодо Брукса, ми все набагато щасливіші через нього».

Я повинна визнати, що, дивлячись на старших дітей, наскільки я їх люблю, наше життя весь час зайняте і хаотичне, вони змушують мене усвідомити, що ми на 100% закінчили з дітьми. Брукс наш останній малюк, напевно. Я просто не думаю, що зможу більше поширювати любов. Між трьома дітьми, моїм чоловіком і собакою, я «розмазана»! Знаючи, що Брукс – наша остання дитина, він робить будь-який момент і кожен етап в його житті ще більш сентиментальним.

Говорячи про все це, будь ласка, пам’ятайте, що це просто наша історія. Всі різні, і у всіх різні ситуації.

Я впевнена, що у нас будуть нерівності на дорозі життя, і у нас будуть моменти, коли нам буде дуже важко, але зараз ми такі щасливі і просто насолоджуємося життям. Я сподіваюся, що у вас, однаковий позитивний досвід спілкування з «додатковими» дітьми.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!