Чому страус ховає голову в пісок?

Чому страус ховає голову в пісок?

Взагалі, страуси дуже дивні птахи. Багато що з їхнього життя до сих пір є незвіданим, тому часто виникають різні небилиці з їх участю.

Наприклад, вважається, що при небезпеці птах миттєво ховає свою голову в пісок. І поки вона знаходиться в такому положенні, до неї легко підійти і схопити її. На жаль, доведеться вас засмутити. Один з Південно-Африканських фермерів, що вирощує страусів у величезних кількостях, розповів, що за ті кілька десятків років, що він спостерігає за цими птахами, він жодного разу не бачив, щоб ті ховали голову в пісок.

Чому сформувалася ця помилкова думка? Коли птах відчуває небезпеку, він лягає на землю, витягує свою шию і просто спостерігає. Однак якщо страус дійсно відчує недобре, тоді він вчинить так само, як і будь-яка інша тварина, тобто підстрибне і втече.

Втім, є і ті, хто вірить в цю легенду. Більш того, нібито існує пояснення цьому незвичайному феномену. Так, страуси ховають голову в пісок через паразитів, які живуть у них на голові і шиї. В розпеченому піску паразити довго не витримують високої температури – вони або гинуть, або тікають з поверхні тіла.
Чи варто цьому вірити? Ні, тому що даний факт доведений не був.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!