Чому відразу після пробудження не варто брати до рук смартфон!

Чому відразу після пробудження не варто брати до рук смартфон!

Згадайте, що ви робите в першу чергу, як тільки відкриваєте вранці свої очі? Якщо ви берете свій смартфон в руки та починаєте переглядати сторінки в соціальних мережах, будьте впевнені, що ви не самотні. Багато людей замінили цим ритуал читання ранкової газети. Подібне заняття згубним чином позначається на здоров’ї, але людина навіть не здогадується про це.

Нещодавно було проведено дослідження, результати якого показали, що практично 80% власників смартфонів у перші хвилини після пробудження відразу беруть гаджет в руки. Вранці у своїх телефонах сидять в середньому чверть години 4 з 5 осіб.

Якщо ви входите в цей відсоток, задумайтеся про те, що ця звичка порушує ваш спокій ще до того, як розпочався день. Людина легко занурюється у стан стресу, коли виявляє непрочитані робочі е-мейли з вчорашнього дня, повідомлення в соцмережах або список незавершених справ.

Крім того, найчастіше ми змушені починати свій день рано вранці, збираючись на роботу чи навчання. Перегляд фото інших людей, які весело проводять час на одному з курортів або розважаються на вечірці, може викликати синдром упущеної вигоди, що характеризується нав’язливим страхом пропустити важливі події чи не бути в курсі всього, що відбувається. Таким чином, вже в ранні години настрій може бути зіпсований, ви будете дратівливі, сварливі. Але головна небезпека цього стану в тому, що ви з більшою ймовірністю не встоїте перед шкідливою їжею.

Водночас інші дослідження довели, що відпочинок від гаджетів і соціальних мереж допомагає людині рідше стикатися зі стресом, бути більш зібраними та зосередженими. Ранок, присвячений собі, а не віртуальній реальності, задає правильний тон дня і допомагає бути більш продуктивними та спокійнішими.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!