Чому ви, зробивши йому багато хорошого, стали для нього тільки гіршою?

Чому ви, зробивши йому багато хорошого, стали для нього тільки гіршою?

Якщо Ви робили для кого-то занадто багато хорошого і стали для нього поганою, значить:

Або це гарне було хорошим на Ваш погляд, але не було таким для «нього-неї-них».

Або Ви робили дійсно гарне і дійсно багато, але не для «тих-того», хто міг би це оцінити з вдячністю.
Або «ті-той» просто не готові або бути вдячними і такими ж добрими як Ви і тому, щоб зберегти психологічний комфорт, вони знищують для себе Вас, як об’єкт виявляє своєю добротою їх душевну слабкість, коли навіть на частку цієї Вашої доброти вони не здатні.

Або ж «вони» просто не хочуть бути Вам зобов’язаними і не хочуть відповідати Вам навіть подобою того хорошого, що Ви дійсно для них зробили, тобто не хочуть Вам «платити».

Або Ваше «хороше» було занадто нав’язливим і надмірним або ж просто недоречним.

Не дивуйтеся і не ображайтеся, якщо Ви стали для «когось» поганою, після того, як Ви зробили для «нього» занадто багато хорошого – адже це типово і може мати багато причин. І потім, роблячи людині «багато хорошого» – не чекайте що обов’язково отримаєте вдячність або плату – адже Гарне або Ласкаве мудре і безкорисливе.

Просто радійте, що, завдяки Вам, у людей зараз все добре.

Відпустіть їх (його, її) . Можливо, завтра все буде інакше – він / вона (вони) повернеться до Вас і кинеться в обійми, до Вас повернеться з «відсотками» все хороше, що Ви робили для когось абсолютно безкорисливо і навіть з розрахунком на подяку або якусь «плату ».

Адже  добро є форма мудрості . А мудрість – одна з форм щастя – вміння розпорядитися своїм розумом або знанням і вірно вчинити. «Правильно» – від слова вірити. Тому, роблячи добро, треба вірити в те, що все буде добре.

Будьте щасливі! Будьте мудрі!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!