Чим більше батьки дозволяють своїм дітям, тим більше у них відмовок

Чим більше батьки дозволяють своїм дітям, тим більше у них відмовок

Напевно всім батькам важливо, щоб дитина була виконавчою, все робила вчасно і не боялася труднощів. Якщо чадо намагається обходити стороною відповідальність з раннього віку, то це стає природною реакцією на перешкоди в майбутньому. Якщо відмовка служить заміною відповідальності, то це ще одна цеглина в фундамент стіни між дитиною і успіхом. Якщо мами і тата дозволяють своїм дітям робити тільки те, що вони бажають, це обернеться для останніх великою невдачею в реальному світі.

У підлітковий період наступають моменти непослуху. І на даному етапі завдання батьків полягає в тому, щоб бути поруч і тримати всю ситуацію під контролем. Не покидайте своїх дітей, дозволяючи їм при цьому вибирати свій шлях. Дотримуючись загальних правил, діти зрозуміють, хто є батько, а хто дитина, і відмінність, яке може бути очевидною на поверхні, насправді іноді може бути досить непомітною.

Догляд підтверджує лише те, що дитина дозволяє своїм емоціям вставати на шляху будь-яких досягнень в його житті. Якщо діти в будь-який час вважають за краще уникати труднощів, вони ніколи не зможуть розкрити весь свій потенціал.

Наполягайте на тому, щоб ваша дитина наполегливо працювала, справляючись навіть з найважчими завданнями. Вони можуть самі здивуватися і перевершити свої власні очікування, якщо будуть дотримуватися цього правила. І навіть якщо вони будуть нити і висловлювати невдоволення, дозволити їм піти від вирішення завдання не допоможе нікому. Не проходження їх переваг зайвий раз навчить їх бути сильнішими і твердішими.

Діти не завжди розуміють перевагу наполегливої ​​роботи над тим, чого вони не хочуть робити, тому що немає ніякої миттєвої винагороди. Вони не розуміють, як дисципліна і сталість можуть окупитися і зацікавлені тільки в «тут і зараз».

Наприклад, ніхто не буде пам’ятати 20 років по тому, що ваша дитина провалила тест в п’ятому класі. Це не робить ніякого впливу ні на нього, ні на його характер. Але дозволяючи вашій дитині «ледве-ледве зводити кінці з кінцями» і не вимагаючи від нього ніяких зусиль, ви можете стати винними в тому, що станеться через 20 років. Цінність навчання старанно працювати зараз, окупитися в подальшому житті.

І не забудьте передати свій власний життєвий досвід своїм дітям. Вони можуть не завжди слухати вас, і це ваше завдання упевнитися в тому, що урок буде вивчений, навіть якщо на це знадобиться багато сил.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!