Чим старшими ми стаємо, тим байдужіше наше ставлення до оточуючих

Чим старшими ми стаємо, тим байдужіше наше ставлення до оточуючих

Справа в тому, що, чим старше ви стаєте, тим складніше завести справжніх друзів, довіритися і відкритися, крім того, ви розумієте, що починаєте тихо всіх ненавидіти. І найдивніше, що це нормально.

Чим старше ви стаєте, тим менше ви будете з чим-небудь миритися

Коли ми молоді, ми хочемо дружити з усіма. Ми занадто багато піклуємося про те, що інші люди думають про вас. Ми робимо багато ганебних, бентежачих, саморуйнівних речей, щоб подобатися оточуючим.

Це робить нас більш схильними до сумнівної дружбу. У нас навіть немає розуміння, якими повинні бути нормальні відносини, тому ми дозволяємо ходити по нам.

У міру того, як ми стаємо більш зрілими, ми менше готові миритися з цим. Якщо хтось не хоче працювати над тим, щоб зробити вашу дружбу з ним міцніше, ви можете спокійно з ним попрощатися. У вас просто немає часу на недостойних людей, які не хочуть проводити час з вами.

Чим старше ви стаєте, тим менше ви дбаєте про нових друзів

Знаходити нових друзів – з часом зникає з вашого списку пріоритетів, тому що ви бачили, якими можуть бути люди і більше не хочете з цим зв’язуватися. Це не означає, що ви станете відлюдником і не будете знайомитися з новими людьми, ви просто не будете їх підпускати до себе близько.

Коли ви досягнете певного віку, нові друзі перестануть цікавити вас. Тому що ви вже пробували їх заводити і це обернулося невдачею і болем.

Чим старше ви стаєте, тим менше довіряєте людям

Люди – підступні істоти. У ранньому віці ви очікуєте, що люди будуть переслідувати ваші інтереси, і довіряєте їм всім своїм серцем. Але, коли ви стаєте старше і досвідченіше, то бачите сувору правду життя: люди корисливі та зациклені на собі. Ви відкриєте, що люди, які вам дорогі, можуть з легкістю піти від вас, і це дозволить вам самим сприймати відносини набагато простіше.

Чим старше ви стаєте, тим частіше ставите себе в пріоритет

Коли ви припиняєте піклуватися про інших людей і починаєте любити себе, все змінюється в кращу сторону. Ви не будете намагатися догодити іншим і станете робити щось для себе. Багато дружніх відносин буде зруйновано цією простою поведінкою. Як тільки ви перестанете дозволяти людям ставитися до вас як до сміття, більшість людей більше не захоче з вами зв’язуватися.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!