Не весь емоційний багаж варто брати з собою з минулого, дещо варто залишити!

Не весь емоційний багаж варто брати з собою з минулого, дещо варто залишити!

Завдяки отриманому досвіду в минулому ви пережили деякі зміни в собі, помітити які можна вже сьогодні. Життєвий досвід надав вам гармонію з самим собою, а також інше розуміння тих обставин, що вже сталися з вами. Засвоєний урок можна викинути, немов важкий емоційний вантаж, щоб продовжувати рухатися далі. В рамках отриманого досвіду слід брати виключно позитивні моменти, які роблять ваше майбутнє світлим і яскравим. Отже, що ж не потрібно носити з собою?

3 різновиди емоційного багажу, який не слід брати у своє життя:

Ваша сім’я – це не ви!

Всі ті події родом з дитинства формують нас, як особистість. Не менш значуща роль відводиться сім’ї. Здорово, коли людина переповнена спогадами про щасливе дитинство, про хвилини радості. На жаль, не всі можуть похвалитися щасливим часом, проведеним в дитячі роки. Приміром, якщо у відносинах у вашій родині спостерігалися проблеми емоційного характеру, є всі підстави вважати, що ви повторите їх в точності.

У тих ситуаціях, коли батьки діяли згубно на свою дитину, в останньої може спостерігатися занижена самооцінка і відчуття того, що кинуті кимось слова, спрямовані в його сторону з метою повного контролю. Якщо це дійсно так, єдино вірним і правильним рішенням стане визнання слів на вашу адресу невірними. Подібні дії допоможуть зняти відчуття своєї провини.

Може бути, ваші батьки пережили важке розставання або шлюборозлучний процес, що наклало свій відбиток на ваші відносини з партнерами.

Просто постарайтеся поглянути на свій емоційний багаж з боку, спробувати проаналізувати, а після викинути «непотрібне». Тільки так ви зумієте створити здорові і повноцінні взаємини з тією людиною, яка здатна виявляти турботу про вас.

Новий партнер – це не ваш колишній!

Взаємовідносини здатні внести у ваше життя неймовірне число свіжих емоцій, особливо вкрай небажаних. Вчинки колишнього партнера і ваша на них реакція можуть на підсвідомому рівні впливати на стосунки з майбутнім партнером. Коли в минулих взаєминах ви пережили зради, то в майбутньому вас будуть атакувати підозри на цей рахунок. Причому відбуватися це буде проти вашої волі. Подібні емоції можуть призвести лише до нездорових взаємин. На противагу цьому слід пам’ятати, що повноцінні взаємини – це довіра і впевненість у завтрашньому дні, виключаючи напади параної і нескінченні перевірки. Якщо ви налаштовані серйозно і готові вчитися довіряти партнеру, то попросіть його про краплину довіри і терпіння. Головне – це чесно зізнатися в тому, що ви маєте деякі проблеми емоційного характеру.

При відносинах з людиною, що має шкідливі і нездорові звички, вас чекають повторні побоювання вже від нового партнера. Сценарій не повториться, якщо ви будете наполегливо працювати над собою і лікувати душевні рани. Пам’ятайте, що нерідко навіть після лікування залишаються шрами.

Зовсім не потрібно носити з собою цей до речі болючий вантаж. Вина від поганого ставлення до партнера лежить на самій людині. Ви в свою чергу отримуєте право на новий ковток повітря в нових взаєминах з думками про щастя. Відчуйте себе коханим із бажаним і гідним вас партнером.

Теперішній ви – це не ви в минулому!

Особливо, якщо у вас були проблеми з шкідливими звичками, коли нестерпно важко залишити все це позаду. Багато людей живуть з почуттям постійної провини за свої минулі вчинки і дії. Це часто трапляється з людьми, які були хуліганами чи кривдниками, а після усвідомили, наскільки сильно вони заподіяли біль іншим людям.

Найважче прийти до етапу повної усвідомленості своїх дій. Вчинки минулих років, які ніяк не приносять вам гордості, слід просто прийняти тому, як людині не під силу змінити своє минуле життя. У будь-якому випадку важливо отримувати життєві уроки і не наступати на одні і ті ж граблі.

Сором за скоєні вчинки – добре почуття. Почуття провини говорить про те, що вам не хотілося б повторити і знову оступитися.

Причиною тому є страх. Але, не варто боятися. Просто опустіть від себе почуття провини, адже ви вже не той, ким були тоді. Ваш особистий ріст і робота над помилками тому підтвердження.

Не варто дозволяти своїм власним емоціям брати верх над вами. Так, у всіх можуть бути неприємні спогади з минулого, згадувати про які часом навіть не хочеться. У будь-якому випадку не варто щодня нести на собі цей тягар. Розпакуйте свій багаж, далі дослідіть його вміст і після зроблених висновків запакуйте назад і викиньте.

Простіше кажучи, залишіть все це позаду себе. Тільки так ви зумієте перейти до наступного етапу щасливого і світлого життя. Присутній у ваших думках і вчинках позитив, позбавить від безлічі непотрібних речей вашого багажу. Позбувшись від емоційного багажу, ви зможете сповна відчути нестерпну легкість буття.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!