Деякі люди люблять вас тільки тоді, коли ви перестаєте їх любити

Деякі люди люблять вас тільки тоді, коли ви перестаєте їх любити

Деякі люди не оцінять вас, поки ви не підете. Коли ви більше не будете давати їм підтримку, яку вони приймали як належне, коли ви більше не будете писати їм приємні смс, які вони ігнорували, коли ви більше не будете зустрічати їх з розпростертими обіймами кожен раз, коли вони стукають у ваші двері посеред ночі , і коли ви більше не будете чекати їх дзвінка на телефоні.

Деякі люди не розуміють, наскільки сильно ви любили їх, поки вони не зможуть знайти нікого іншого, хто б любив їх так само сильно. Коли вони не зможуть знайти того, хто б любив все, чого вони соромляться, хто б дивився на них так, наче це все, що йому потрібно, хто б змушував їх відчувати себе як вдома – безпечно і захищено від хаосу всього світу.

Деякі люди будуть намагатися дістати вашу увагу тільки тоді, коли ви перестанете їм її давати. Коли ви перестаєте лайкати все їхні пости, дзвонити серед дня, щоб сказати, як сильно любите, коли ви перестаєте купувати їм ті дрібниці, які вони хотіли б і згадували у випадковій розмові, і коли ви перестаєте кидати все і мчати до них на допомогу, коли їм це потрібно.

Деякі люди будуть намагатися завоювати вас тільки після того, як вже втратять. Коли вони зрозуміють, що у вас є й інші варіанти, коли вони зрозуміють, що хтось інший буде ставитися до вас краще, ніж вони, коли вони зрозуміють, що ви більше не згодні бути їх варіантом, коли вони зрозуміють, наскільки були егоїстичними .

Деякі люди будуть сумувати за вам, тільки коли ви їх забудете. Коли ви забудете привітати їх з днем ​​народження, коли ви забудете їх улюблену пісню, їх секрети, коли ви викинете їх спогади. Коли ви забудете те, які почуття вони у вас викликали.

Деякі люди почнуть поважати вас тільки тоді, коли ви підете. Коли вони зрозуміють, що ви жертвували собою заради них, коли вони зрозуміють, скільки разів ви йшли проти себе, щоб поступитися їм, коли вони зрозуміють, скільки разів ви їм прощали знову і знову. Коли вони зрозуміють, що ви пішли, тому що це вас вже дістало – тому що вони переплутали ваше терпіння і розуміння зі слабкістю.

Деякі люди будуть любити вас тільки тоді, коли ви перестанете їх любити. Коли ви більше не будете сумувати за їх дотиками і звуками їхніх голосів. Коли вони побачать, що ви змінилися і вже не дивитеся на них так, як раніше. Коли ви більше не будете думати про них перед сном. Коли вони нарешті будуть готові відкрити своє серце вам, після того, як розбили ваше на осколки.

Деякі люди ніколи не отримають шанс любити вас знову, тому що ваше серце буде належати тому, кому не потрібно вас втрачати.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!