Деякі мами надто опікують своїх синів, і ось чим це загрожує їм у дорослому житті

Деякі мами надто опікують своїх синів, і ось чим це загрожує їм у дорослому житті

Буває і таке, що мами дуже опікають саме синів. Матусі уберігають хлопчиків від усього: від роботи по дому, вважаючи, що це не чоловіча справа, не вчать їх готувати, хоча б елементарні страви, робити прибирання і прання і так далі. І потім виходить, що син виростає ледачим і нічого не вміє, ні до чого не пристосований.

Але ж потрібно робити все навпаки: привчати малюка з дитинства до домашньої праці, щоб, будучи дорослим, він міг обслужити себе самостійно, якщо буде жити окремо, допомогти по дому дружині, адже вона не може нести все  навантаження сама.

Матусі не посилають сина в магазин за покупками, не відправляють оплачувати комунальні послуги, в результаті він не знає, як це робиться, а в магазині не може вибрати правильно елементарні продукти. Потрібно щоб він все це навчився робити самостійно, для початку, ходити зі списком в магазин з тієї ж мамою, яка повинна пояснювати йому, як вибирати продукти і речі.

Найчастіше мами оберігають сина від вирішення складних ситуацій, проблем, конфліктів, вважаючи за краще вирішувати це самим. А в підсумку, син виростає людиною, не здатною знаходити рішення проблем, постояти за себе і за інших, не знаючи і не вміючи знаходити рішення в складних ситуаціях.

Тому потрібно залучати синів до участі в таких справах, пояснюючи, радячи, як правильно себе вести і що робити, щоб домогтися потрібного результату, і тоді він виросте людиною, здатною вирішувати свої проблеми і проблеми своєї сім’ї, захистити і себе і своїх близьких.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!