Дівчина побачила за вікном замерзлу кішку з кошенятами

Дівчина побачила за вікном замерзлу кішку з кошенятами

Рене Бессера рано вранці виглянула у вікно і побачила замерзаючу кішечку і кошенят. Дівчина не стала наближатися до них, не хотіла злякати. Кішка була настороженою і не підпускала до себе дівчину.

Рене побудувала для них будиночок, в якому залишила трохи їжі. Потім вона простежила за тваринами і зрозуміла, що вони приходять погрітися туди всією сім’єю.

Одного разу вона побачила, що одне кошеня загинуло. Тоді Рене і її хлопець Натаніель вирішили зловити кішку і кошенят, щоб врятувати.

Мама-кішка була дуже полохливою, її вони не змогли зловити, але кошенят пара забрала. Кілька місяців вони виходжували малюків і потім знайшли їм нових господарів. Весь цей час дівчина чекала, що мама-кішка повернеться.

Нарешті восени кішка прийшла. Кілька місяців вони підгодовували її здалеку. Одного разу, під час сильного снігопаду, Натаніель почув шум на вулиці і побачив ту саму кішку.

Хлопець відкрив вікно, замерзла втікачка сама стрибнула в будинок. Спочатку вона нервувала, але потім трохи заспокоїлася.

Коли наречений подзвонив Рене, вона була схвильована і поспішила додому. Кішка відразу ж впізнала її.

Рене і Натаніель хочуть залишити втікачку у себе. Вони тільки переживають, чи зможе вона подружитися з собакою по кличці Хьюго. Але пара готова зробити все, щоб кішечка більше не мерзла.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!