«Дівчина припинила відносини через безглузду причину»

«Дівчина припинила відносини через безглузду причину»

Ви знайомі дуже довго, у вас багато спільного, ви дружите. Але це не завжди означає, що відносини можуть бути чимось більшим. Можливо, це і стало очевидно вашій дівчині. Може, вона не змогла полюбити вас так, як мріяла. Для близького спілкування їй могло не вистачити якогось компонента в ваших відносинах, який не залежить від вас. Можливо, вона не хотіла вас ображати і послалася на якихось друзів.

Так буває дуже часто: друзі, яких ми любимо і цінуємо, не підходять і немислимі в ролі інтимних партнерів. Іноді люди мріють про якусь сильну любов, сильне почуття і, не відчуваючи його, відмовляються від відносин взагалі. Може, так навіть чесніше?

Більш точно відповісти на ваше запитання немає можливості. Навіть ця відповідь – мої фантазії і деяке узагальнення досвіду. Цілком ймовірно, що в душі вашої подруги відбувається щось зовсім інше. Ви давно знайомі, буде здорово, якщо зможете відкрито поговорити один з одним. Попросіть її про це.

Але ігнорувати особливості і бажання дівчини не можна. Іноді нам нічого не залишається, як тільки прийняти, що людина, яка вчора була такою близькою, сьогодні вирішила, що вам не по дорозі. У житті кожного з нас є такі втрати.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!