Добрий хлопець врятував з бруду п’ять маленьких звірят…

Добрий хлопець врятував з бруду п’ять маленьких звірят…

От би всі так поступали, а не проходили мимо!

Того ранку Шурачет , як зазвичай відправився на роботу. Його шлях пролягав повз нового будівельного майданчика, звідки доносився тихе жалісне скиглення. Хлопець прислухався – звуки йшли з заповненого брудом невеликого колодязя. Він заглянув всередину і побачив незрозумілих створінь, які ледь переверталися в грязі.

Найбільше дивні дрібні звірі нагадували щурів. Під брудом було не розгледіти, тому Шурачет поліз в колодязь і витягнув на світ всіх п’ятьох. Тут-то і стало ясно, що це звичайні цуценята, але настільки заліплені брудом, що вони вже перетворилися в живі статуї і ледь могли рухатися.

Поки Шурачет відмивав песиків від густого бруду, він розмірковував: як вони там опинилися? Цуценята були зовсім маленькими, не виключено, що лічені дні від народження. Собака-мати могла спеціально вибрати затишне місце для лігва, не підозрюючи, то після дощу колодязь заповниться брудом. Її, до речі, поблизу не було, як і слідів перебування, а животики у цуценят сумно бурчали. Напевно, собака визнала їх загибель в грязі і кинула. А людина вирішила довести справу до кінця.

Чисті цуценята виявилися чарівними пушистиками, а нагодовані – грайливими і ласкавими звірятками. На той час про знахідку Шурачета знала вся його сім’я і багато людей допомагали доглядати за песиками.

Увечері на сімейній раді вони вирішили, що залишать всіх п’ятьох собі, тому що це добрий знак!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!