Добрий хлопець врятував з густого бруду п’ять маленьких звірят, не знаючи, хто це

Добрий хлопець врятував з густого бруду п’ять маленьких звірят, не знаючи, хто це

 

От би всі так поступали, а не проходили мимо!

Того ранку житель Таїланду, Шурачет, як зазвичай відправився на роботу. Його шлях пролягав повз нового будівельного майданчика, звідки доносився тихе жалісне скиглення. Хлопець прислухався – звуки йшли з заповненого брудом невеликого колодязя. Він заглянув всередину і побачив незрозумілих створінь, які ледь переверталися в грязі.

Дивні дрібні звірі нагадували щурів. Або дитинчат мангустів. Під брудом було не розгледіти, тому Шурачет поліз в колодязь і витягнув на світло всіх п’ятьох. Тут-то і стало ясно, що це звичайні цуценята, але настільки заліплені брудом, що вони вже перетворилися в живі статуї і ледь могли рухатися.Поки Шурачет відмивав песиків від густий бруду, він розмірковував: як вони там опинилися? Цуценята були зовсім маленькими, не виключено, що лічені дні тижні від народження. Собака-мати могла спеціально вибрати затишне місце для лігва, не підозрюючи, то після мусону колодязь заповниться брудом. Її, до речі, поблизу не було, як і слідів перебування, а в животики у цуценят сумно бурчали. Напевне, собака визнала їх загибель в грязі і кинула. А людина вирішила довести справу до кінця.

Чисті цуценята виявилися чарівними пушистиками, а нагодовані – грайливими і ласкавими звірятками. На той час про знахідку Шурачета знала вся його сім’я і багато допомагали доглядати за песиками. Увечері на сімейній раді вони вирішили, що залишать всіх п’ятьох собі, тому що це добрий знак!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!