«Доля ставить нас перед вибором, але ми самі вирішуємо, який шлях обрати».

«Доля ставить нас перед вибором, але ми самі вирішуємо, який шлях обрати».

«Доля ставить нас перед вибором, але ми самі вирішуємо, який шлях обрати».
Чи вірите ви в долю? Чи вважаєте, що у кожного з нас є своє призначення? Часом люди думають, що їхній життєвий шлях заздалегідь вирішений наперед, і що вже нічого не можна змінити. Але така думка вкрай помилкова. Останнє слова завжди буде за вами!

«Будь-яке життя, незважаючи на його тривалість і складність, насправді складається з єдиної миті – миті, коли людина усвідомлює, хто він», – Хорхе Луїс Борхес.
Я несу відповідальність за життя, яке вибрав
Нам, як людям, деколи складно брати на себе відповідальність за те, що нам не подобається, або за те, що ми відкидаємо. Ми звинувачуємо за своє власне життя долю. Але хіба хтось вибирав таке життя за нас? Чи справді в цьому винна доля? Ні, то, як ви живете, це ваш вибір. Ви вільні розпоряджатися своїм життям, як хочете.

Життя завжди сповнене невизначеністю, а тому змінити можна навіть самі несприятливі обставини. Проблема лише в тому, що люди свідомо вишукують негативну сторону в кожній ситуації, бажаючи уникнути того, чого не визнають.

Уявіть, що вас не влаштовує ваше поточне положення в житті. Що вам заважає змінити його? Чи існують якісь реальні обмеження або ж ви самі заганяєте себе в рамки? Чи намагаєтеся ви вирішити проблему або пливете за течією?

Всі видимі нам кордони існують здебільшого у нас в уяві, а не в реальному світі. Люди самі себе обмежують, не бажаючи ці кордони руйнувати.
Але ми можемо це зробити. Немає таких труднощів, з якими ви б не впоралися. Ваш розум наділений величезною силою, і якщо ви хочете чогось досягти, то обов’язково отримаєте бажане.

Ризикніть жити
Слово «життя» ми завжди говоримо легковажно, адже живуть всі люди. Але чи легко це? Ні в якому разі, і це стає очевидним, коли ми не ризикуємо. Але навіщо ризикувати? Тому що жити і так непросто, і життя – це шлях, повний успіхів і невдач.

Ризикуючи, ви вибираєте життя мрії, і ніяка доля вже не змусить вас жити інакше. Дуже зручно виробити у себе наступний підхід до життєвих труднощів: «Я не несу відповідальності за зміни, а тому повинен просто до них звикнути».

Не важливо, молоді ви, перебуваєте в юному віці або вже вийшли на пенсію. На кожному життєвому етапі вас чекатимуть проблеми, страждання, тривоги і втрати. Але ви впораєтеся з ними, тому що наділені потрібною силою і навичками. Тільки не звинувачуйте у всьому долю. Життя не буває без наслідків, і все перераховане це лише мала їх частина.

«Доля ставить нас перед вибором, але ми самі вирішуємо, який шлях обрати».
Не менш важливо ризикувати, намагаючись змінити неприємну ситуацію або положення. Покинути свою зону комфорту і зважитися на кардинальні життєві зміни дуже складно! Це теж ризик, адже ніхто не знає заздалегідь, чим усе обернеться. Чи готові довести це?

Доля формується з прийнятих вами рішень
Як часто ви говорите, що хотіли б змінити щось в минулому? Що раніше робили вчинки, якими не пишаєтеся. Так, ви могли б повернутися в минуле, але якби ви поступили тоді інакше або зробили інший вибір, то змінилася б і ваша доля.

Майбутнє людини ніде не написано, ми самі пишемо його, рядок за рядком. На кожному етапі свого життя ми повинні приймати певні рішення, і з кожним наступним рішенням ми відкриваємо перед собою новий шлях. Дуже важливо намагатися зробити правильний вибір, хоча не менш важливо робити помилки і періодично міняти вибір.

Якби ми могли повернути час назад і змінити деякі зі своїх вчинків, то навіть найменша зміна могла б привести до повної зміни нашого сьогодення. Тоді ми б усвідомили всю важливість прийнятих рішень і того, що наша доля змінюється слідом за ними.

Так, доля залежить від вашого вибору, тому ризикніть помилятися, майте хоробрість протистояти життю, якщо ви з ним не згодні, і ніколи не дозволяйте собі думати, що нічого не можна зробити, тому що останнє слово завжди за вами. Чи готові ви змінити свою долю?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!