Дослідники розкривають топ-5 секретів довголіття людей, які прожили 100 років

Дослідники розкривають топ-5 секретів довголіття людей, які прожили 100 років

Життя занадто коротке, щоб прожити його з похмурим виразом обличчя і сприймати все занадто серйозно!

Дослідники виділяють різні чинники, завдяки яким довгожителів вдається доживати до свого поважного віку. Ось 5 з них:

1. Зберігайте позитивний настрій.
Наше життя – це суцільні щурячі перегони, в яких немає переможця. Однак негативні думки наносять куди більше шкоди, ніж нам здається.

Стан здоров’я багато в чому залежить від наших внутрішніх вібрацій. Якщо ми є людьми скупими, пихатими, що несуть в собі негатив, це неминуче відіб’ється на здоров’ї. Розум має великий вплив на тіло і навпаки. Щасливі люди живуть довше, і життя їх набагато більш повноцінне.

2. Зберігайте почуття гумору
Річ у тім, життя занадто коротке, щоб прожити його з похмурим виразом обличчя і сприймати все занадто серйозно. Почніть ставитися до того, що відбувається з вами, з часткою іронії. Це вміння стане вашим добрим помічником в житті.

Смійтеся більше і звільніться, нарешті, від вантажу минулого. Це дійсно стане для вас найкращими ліками.

3. Живіть помірно
Ми розморюємо себе, переслідуючи матеріалістичні цілі. До 40 років ми починаємо відчувати розчарування, втому, ненависть до своєї роботи, але все ж продовжуємо гонку. І все заради чого? Ні, вам не потрібно менше мріяти. Зовсім ні. Але буде добре, якщо ви почнете практикувати помірність.

Чим реалістичніше буде мета, тим ви зможете швидше її досягти, і тим більше у вас буде часу, щоб насолодитися досягнутим. Це правило також застосовується і до вашого образу життя. Немає нічого поганого в тому, що вам, наприклад, подобається випити келих пива або з’їсти щось не найкорисніше. Просто практикуйте помірність, і це не зашкодить вашому здоров’ю.

4. Тримайте мозок в тонусі
Дозвільний мозок – це майстерня диявола, йдеться в одній старій приказці. І це правильні слова. Займіть себе чимось. Почніть вирішувати головоломки і загадки.

Насправді, в 21 столітті немає ніяких проблем з тим, щоб знайти собі і своєму мозку подібну розвагу. YouTube – це просто клондайк подібних шарад і загадок. Скористайтеся цим ресурсом.

Тримаючи розум в тонусі, ви допоможете своєму тілу залишатися здоровим якомога довше.

5. Тримайте тіло в чистоті
Гігієна має величезне значення. Мийте руки перед їжею і дотримуйтеся простих правил особистої гігієни.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!