Дослідження вчених: самотні жінки в старості щасливіші і здоровіші заміжніх

Дослідження вчених: самотні жінки в старості щасливіші і здоровіші заміжніх

Вчені прийшли до висновку, що бути вдовою може бути корисно для здоров’я, оскільки такі жінки менше страждають від стресу в старості, ніж їх заміжні ровесниці.

Оскільки жінки, як правило, мають більш тривалий термін життя, ніж чоловіки, багато людей похилого віку страждають від наслідків тягаря догляду, оскільки їм часто доводиться повністю присвячувати себе турботі про свого чоловіка протягом усього його життя.

В іншому дослідженні виявилося, що навіть у молодих жінок чоловіки викликають більше стресу і вимагають більше турботи, ніж діти!

Виявилося, що для багатьох представниць прекрасної статі шлюб вимагає стільки ж зусиль, що і материнство. Як з’ясувалося, середня мама оцінює рівень стресу від сімейного життя на 8,5 з 10. Більш того, 46% жінок, які брали участь в цьому дослідженні, повідомили, що їхні чоловіки доставляють їм більше проблем, ніж маленькі діти!

Заміжнім жінкам вчені радять завжди пам’ятати, що чоловік і жінка є повноцінними партнерами. Тому переконайтеся, що ви витрачаєте особисто на себе стільки ж часу, як і на турботу про свого чоловіка.

Ось це новини! Виявляється, чоловікам в старості шлюб потрібен більше, ніж жінкам. А що ви думаєте з цього приводу?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!