Доведено: чим розумніша жінка, тим складніший у неї характер.

Доведено: чим розумніша жінка, тим складніший у неї характер.

Бувало таке, що вас називали нестерпною? Значить, вам є чим пишатися. Вважайте, що вам зробили комплімент!

Згідно з дослідженням австралійських вчених , жінки з нестерпним характером часто розумніші, причому не тільки раціонально, але й емоційно.

За словами фахівців, у жінок з труднощами в ​​характері хороша пам’ять, у них менше забобонів, вони дуже мотивовані і завжди досягають поставлених цілей.

Складні люди дивляться на світ більш об’єктивно і неупереджено, приймаючи рішення, вони більше покладаються на раціональний, а не на емоційний аспект.
Джо Форгас, провідний автор дослідження, говорить, що нестерпні жінки зазвичай більш гостро усвідомлюють, що відбувається навколо них, вони аналізують не тільки свою поведінку, але і те, як поводяться оточуючі.

Вони помічають деталі, які багато втрачають. Складні люди частіше за інших розчаровуються, тому що постійно націлені на результат. Більшість з них перфекціоністи до мозку кісток.

Сентиментальні і романтичні люди частіше зазнають невдач, ніж розчаровані циніки. А все тому, що вони приймають рішення на емоціях і рідко прислухаються до аргументів здорового глузду.

«Позитивний гумор, мабуть, сприяє творчості, гнучкості та співробітництва, примхливість активізує більш ретельний і виборчий образ мислення, змушуючи людину приділяти більше уваги зовнішньому світу», – каже Форгас.

Ви згодні з висновками вчених?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!