Дружина для чоловіка повинна бути важливіше за всіх…

Дружина для чоловіка повинна бути важливіше за всіх…

Ти вирішив одружитися на своїй дружині, бо вона – твоя кохана людина. Це означає, що ти повинен поводитися з нею як зі своєю коханою людиною до кінця вашого життя.

Це важливо для міцних відносин. Особливо потрібно не забувати ставити дружину вище наступних 6 людей:

1. Ваших дітей.
Звичайно, іноді будуть ночі, коли якесь маленьке створіння буде лежати між вами і кричати, але в цілому час з дружиною має бути важливіше часу з дітьми. Твоя роль як батька не повинна бути за рахунок зменшення ролі чоловіка.

2. Уявна жінка.
Використання порнографії як замінника справжніх інтимних відносин з дружиною може зруйнувати відносини. Може з’явитися невдоволення зовнішністю дружини (звичайно, вона ж не порно-зірка), твій мозок може перебудуватися і порушуватися лише за допомогою порно, ти почнеш надавати занадто великого значення сексу, забуваючи про інші аспекти відносин.

 3. Інша жінка.
Це очевидно, але багато хто забуває про це. І мова йде не тільки про коханку, а навіть про найкращу подругу. Жодна інша жінка не повинна знати те, чого не знає твоя дружина. Не забувай, зрада може бути і емоційною.

4. Твоя мама.
Жоден член сім’ї не повинен стояти в твоєму житті вище дружини. Як чоловік, ти повинен бути на стороні своєї дружини, хто б їй ні протистояв – навіть якщо це твоя мама. Потрібно бути сильною. Потрібно вчитися шукати компроміси.

5. Друзів.
Не потрібно забувати про друзів після одруження. Але відносини з дружиною повинні бути цінніше навіть багаторічної дружби.

6. Віртуальних друзів.
Гаджети засмоктують. Навіть коли ви разом в одній кімнаті, ви можете бути далеко, сидячи в телефоні, спілкуючись з іншими людьми, а не один з одним. Хіба ваші відносини не є важливішими за тих, кого ви можливо навіть не знаєте в реальності?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!