Друзі не розуміли, чому чоловік продовжує дарувати квіти колишній дружині, але потім він написав пояснення

Друзі не розуміли, чому чоловік продовжує дарувати квіти колишній дружині, але потім він написав пояснення

Розлучення – це далеко не рідкісний випадок, але воно сильно ускладнюється, коли в шлюбі народилися діти. Як пояснити дитині, що тепер тато живе окремо, а як батькові приходити в будинок, бачитися з колишньою дружиною, на яку накопичилися образи.

Все це складно, але один чоловік знайшов вихід. І поділився ним з усіма людьми: «Сьогодні день народження моєї колишньої дружини, тому я встав раніше і купив квіти, листівки і подарунки, щоб наші діти вручили їх їй. А ще я допоміг їм приготувати сніданок.

Як завжди, хтось із моїх знайомих запитав мене, навіщо я все ще допомагаю і дбаю про неї.

Я злюся від того, що люди не розуміють простого. Тому я вирішив раз і назавжди все пояснити. У нас з моєю колишньою дружиною двоє синів. Приклад, який я показую їм, з любов’ю піклуючись про їх маму, сильно вплине на те, як вони будуть сприймати і ставитися до жінок в майбутньому. Я думаю, що в нашому випадку як я чиню ще більше позначиться на їхньому вихованні, тому що ми в розлученні з дружиною.

Тому, якщо ви не показуєте хороший приклад поведінки своїм дітям, як можна швидше почніть робити це. Відкиньте принципи і забобони і станьте прикладом для наслідування вашим дітям. Це дуже важливо. Виховайте справжніх чоловіків. Виростите сильних жінок. Будь ласка. Світ потребує хороших і мудрих людей більше, ніж будь-коли »

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!