Думки, які становлять небезпеку для нашого життя

Думки, які становлять небезпеку для нашого життя

5 думок, які отруюють нас з середини.

Про те, що думки матеріальні, відомо давно. Більш того, тип мислення в підсумку впливає на слова і вчинки людей. Так крок за кроком ми йдемо до своєї мети, або віддаляємося від неї.

Є така відома фраза: «Я про це не смів навіть мріяти!». Виникає питання: як можна прагнути до того, що свідомо здається недосяжним?

Якщо на самому початку шляху не вірити в успіх своєї справи, то не треба й починати. Але це ще не все. Деякі думки та емоції не просто віддаляють нас від мрії, але і стають причиною різних захворювань і недуг. Фізичне здоров’я залежить від духовного стану, з цією думкою згодні всі екстрасенси та езотерики.

Негативні думки пробивають захист нашого біополя. А негативні емоції, які стають нормою, буквально отруюють наше життя. Езотерики виділяють 5 типів думок, які становлять найбільшу небезпеку.

Злість

Злість — це найбільш руйнівне почуття. Коли подумки ми бажаємо комусь зла, коли обурено кричимо і скандалимо, це завдає шкоди в першу чергу нам самим. Так, ми не можемо все життя посміхатися і радіти. Часом відбуваються події, які викликають сильні негативні почуття, які змушують навіть розсердитися. Але коли злість стає головною емоцією в житті, її шкода для організму величезна. Порушення відбуваються на клітинному рівні, що суттєво позначається на здоров’ї людини.

Образа

Не менше шкоди приносить організму почуття образи й всі пов’язані з цим думки. Постійно дутися, ображатися, відчувати себе жертвою — це так характерно для багатьох жінок. А потім дивуємося: звідки стільки болячок? Психосоматика вважає образу однією з причин виникнення ракових клітин в організмі людини. Хіба не правильніше буде пробачити всім, хто образив, відпустити ситуацію і щасливо жити далі? Так, часом зробити це не просто, але ми тепер знаємо, чому є сенс постаратися.

Заздрість

Заздрісні думки всю енергію відбирають, але направляють її зовсім не в те русло, що треба. Поки всі думки зосереджені на тому, як же круто живуть інші, як їм пощастило, за що їм таке щастя, енергія просто «вилітає в трубу». І в організмі не залишається сил для того, щоб захищати себе. Імунітет падає, хвороби дають про себе знати.

Страх

Не тільки езотерики, але і психологи схильні вважати, що постійний страх — це величезний стрес для організму. Якщо людина чогось боїться, всі думки про те, як би не сталася та чи інша погана подія, то її імунітет слабшає. Потрібно працювати над собою і позбавлятися від фобій.

Невпевненість у собі

Багато люблять копатися в собі та вишукувати різні недоліки. І то я гірше інших роблю, і це. І взагалі, куди мені, простому смертному, до всіх цих небожителів? Краще сидіти й не висовуватися. Зрозуміло, що при такому мисленні немає й мови про успіх або досягнення цілей. Але що найгірше, для здоров’я ці думки руйнівні не менше, ніж злість або заздрість. У першу чергу постраждає голова. Часті мігрені супроводжують невпевнених у собі людей, це факт.

Постарайтеся бути добрими до себе, перестаньте порівнювати з іншими та вишукувати недоліки, куди продуктивніше зосередитися на своїх перевагах!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!