Дуже сильна притча. У багатого брата була бідна сестра …

Дуже сильна притча. У багатого брата була бідна сестра …

Сьогодні ми хочемо розповісти вам одну дуже хорошу, хоча і коротку притчу про те, як у багатого брата була бідна сестра …
Вона жила тим, що продавала молоко і овочі з городу. Влітку жінка торгувала у дороги грибами і ягодами, а взимку жила на те, що вдалося зібрати в теплу пору року.

Брат соромився сестри і ніколи не кликав її до себе в місто, а тим більше в свій багатий і розкішний будинок, але сестра ніколи не тримала образ на свого брата і вона весь час, за будь-якої можливості передавала йому, а також його сім’ї подарунки, які приготувала своїми руками!

Вона ніколи і нічого не просила у брата. Завжди ставилася до нього з розумінням і повагою. У жінки був маленький, непоказний будиночок, невелика земельна ділянка і деяка живність на хазяйському дворі.

Минуло багато років … і одного разу кинули компаньйони брата з бізнесом. Його дружина пішла до іншого, син став наркоманом, квартиру відібрали за борги. Тоді і згадав брат про свою рідну сестру і поїхав в село …

А у сестри все в порядку: чотири корови хвостами махають, свиней без рахунку, машина нова в гаражі – на ній возить продукцію в місто; двоє дітей інститути закінчують, а на стіл накрила – так очі розбігаються, все своє, смачне, найсвіжіше !!!

Соромно братові стало … став він просити у сестри вибачення, а та й не сердилась, не до того їй було, запропонувала і житло і роботу.

Мораль така: Не забувай землю, яка тебе народила і не відвертайся від крові, яка твоя рідна …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!