Експериментальний шедевр! Канадці об’єднали дитячі притулки і будинки пристарілих

Експериментальний шедевр! Канадці об’єднали дитячі притулки і будинки пристарілих

А що ви думаєте з цього приводу?

У Канаді зараз завершується тестування нової соціальної програми. Суть полягає в об’єднанні дитячих будинків з будинками для людей похилого віку. І нехай це звучить фантастично і дивно, але тим не менш, успіх програми перевершив всі, навіть найсміливіші, очікування!

Як відомо, в дитячих притулках, так само як і в будинках для людей похилого віку, перебувають переважно самотні і нікому особливо не потрібні люди. Що відбувається, коли такі люди зустрічаються? Здогадатися нескладно! Розуміючи, що вони не потрібні нікому в цьому світі, вони стають потрібними один одному! Люди похилого віку отримують заняття і спілкування, а діти – турботу від старших!

Дослідження показують, що люди похилого віку стали краще себе почувати, живучи під одним дахом з дітьми і спілкуючись з ними, дбаючи про них. По суті, спочатку нерідні кровно один одному люди стали рідними по духу, перетворилися в бабусь-дідусів і онуків-онучок відповідно.

Люди похилого віку в суспільстві таких же, як вони, нудьгували і поступово підходили до кінця свого життя, перебуваючи в будинку для літніх людей. Діти ж перебували в безодні комплексів і депресій в зв’язку зі своїм перебуванням в дитячому будинку. Однак разом вони відчули, що потрібні один одному. Це чудове рішення однозначно варто було б перейняти і нам! Ви згодні?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!