Енергообмін всередині сім’ї

Енергообмін всередині сім’ї

У кожної людини є своя власна особлива енергетика – це відомий факт. У когось вона може йти в «плюс», приносити радість і щастя. У когось, вона навпаки, йде в «мінус», і несе лише страждання і біль. Але багато людей навіть не підозрюють, що вони здатні енергетикою обмінюватися і роблять це щодня. У дитячому садку, в школі, в коледжі, в інституті або на роботі – всюди люди обмінюються енергетикою. І процес цей, найчастіше, називають енергообміном.

У підсумку виходить, що взаємний обмін відбувається за допомогою вербального (і невербального) спілкування. В результаті дитина отримує не тільки будь-яку потрібну (або непотрібну) інформацію, а й енергію. При чому, енергія ця може бути як позитивною, так і негативною. Згодом дитина вчиться таку енергію розпізнавати. Вона відкидає від себе негативну енергію і притягує до себе позитивну. До речі, від енергії залежить і його настрій на весь наступний день.

Доросла ж людина також отримує енергію. При спілкуванні з дитиною енергія йде швидше в плюс, рідше – в мінус. При спілкуванні з дорослою людиною (але близькою) – так само більше в плюс, ніж в мінус. А ось при спілкуванні з будь-якою небажаною особистістю енергія, найчастіше, йде в чистий мінус. З такою персоною дуже важко знаходиться в одному приміщенні. Після короткої бесіди людина відчуває, як їй погано, вона вичавлена ніби лимон або губка. Природно, настрій псується на весь день.

У маленьких дітей немає вибору, вони люблять своїх батьків такими, якими вони є. Своєю чистою позитивною енергетикою вони до пори до часу намагаються згладити негативну енергію одного з батьків. Але довго так тривати не може і, як правило, негатив батьків пригнічує дитину, його енергію, його любов, його чистоту, вони ламають все краще, що в ньому є.

У підлітків і дорослих є кілька варіантів, що робити з такими батьками.

Перший спосіб – найпростіший – припинити всіляке спілкування.

Ще один – набратися терпіння і молитися за батьків. Молитва може створити диво.

Спосіб третій – допомога ззовні. Зверніться по допомогу до психолога, вони допоможуть вам подивитися на батьків іншими очима, зрозуміти, чому вони стали такими і як можна допомогти їм і собі.

Вчіться збирати позитивну енергію, спілкуючись з позитивними людьми, займаючись творчістю і улюбленою справою, кохайте і будьте коханими і обов’язково відкрийте своє серце Богу. Це дозволить вам стати краще і поліпшити світ навколо!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!