Фотограф народила близнюків різного кольору шкіри

Фотограф народила близнюків різного кольору шкіри

Кожна дитина народжується по-своєму прекрасною. Не важливо, якого  кольору, віросповідання або раси; неважливо, хто його батьки і чого вони добилися в житті.

Але деякі малюки народжуються воістину унікальними . Наприклад, близнята фотографа Джудіт Нвокочі, канадки нігерійського походження.

У Каміса, сина Джудіт, – темна шкіра, чорне волосся і карі очі, як у матері. А його сестра-близнючка Качи – альбінос.
«Я пам’ятаю, як вперше прийшла на УЗД і мені сказали:” у вас буде дитина “, а я відповіла:” ні, у мене буде двійня “- я в цьому не сумнівалася, – говорить Джудіт. – Друге УЗД показало, що будуть близнюки. Мені сказали, що вони можуть народитися з синдромом Дауна.

В 7 тижнів Качи в усьому відставала, вона була дуже маленькою і не росла. Пам’ятаю, лікарі говорили, що вона може не вижити – я так рада, що вона вижила!

Вона спочатку не плакала, і я хвилювалася: що буде, як вона себе почуває? Я була в шоці – я подумала, що мені підсунули чужу дитину. Мені не вірилося, що вона моя ».
Але коли перший шок пройшов, Джудіт зізналася:

«Я була така рада, що вона народилася ідеальною! Обидва малюка були здорові, мене просто як попало налякали. Якщо не брати до уваги, що вона іншого кольору, вона – моя копія ».
І дійсно, крім чутливої ​​шкіри і зору, Качи абсолютно здорова. Звичайно, перехожі на вулиці дивляться на неї з подивом, але Джудіт це не хвилює.
black_n_white_twins
Вона говорить:

«Я не відразу усвідомила, що мені доведеться виховувати альбіноса. Мене турбувало, що скажуть люди. Це дуже незвично – народити одного альбіноса і одного чорного малюка.

Я розбудовувалася і переживала, як вона впишеться в суспільство, як до неї будуть ставитися ».
У близнят відмінні братерсько-сестринські відносини, і мама каже, що «вони не помічають нічого дивного».

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!