Горе-злочинці дуже погано підготувалися до своєї «справи»

Горе-злочинці дуже погано підготувалися до своєї «справи»

Отже, уявіть собі: квартира в будинку на околиці міста. Батько на роботі допізна, мати весь день на ногах – то в магазин, то в пральню, то ще кудись.

У квартирі частенько залишається одна маленька шестирічна дівчинка.

Про це дізналася пара місцевих грабіжників, які вирішили «бомбанути» легку квартиру.

Ось тільки, як показує подальша історія, горе-злочинці дуже погано підготувалися до своєї «справи».

Вибравши момент, коли мати в черговий раз втекла кудись за покупками, зломщики кинулися в квартиру. Перед тим, як відкрити замок, вирішили зробити контрольний дзвінок у двері. Їм відповів тонкий голосок маленької дівчинки.

– Хто там?

– Це листоноша, а з дорослих хтось вдома є?

– Ні, нікого немає. Тільки я і Васька.

– Ммм, зрозуміло, а скільки вам з Ваською років?

– Мені шість, йому недавно три рочки виповнилося.

Обрадувані таким розкладом злочинці, почали розкривати старий замок. Він досить швидко здався їх «вмілим» рукам і, в азарті легкої наживи, бандити кинулися всередину квартири.

Те, що сталося далі, негідники запам’ятали надовго.

З темряви коридору на одного з них кинулася величезна туша, яка придавила злодія до підлоги і схопила зубами за шию. Другий бандит завмер в жаху, дивлячись на кавказькі вівчарки, яка повалила його подільника на підлогу. Вся справа в тому, що «Ваською», виявився трирічний пес – представник саме цієї породи, про наявність якого злочинці не знали.

Собаку вигулювали рано вранці і пізно вночі, навіть сусіди дізналися про її наявність лише після цього випадку, адже Васька не любив гавкати. Тихий і флегматичний пес виявився чудовою нянькою і охоронцем.

Отримавши від господині звичну команду «вартувати», собака вляглася в коридорі і, як тільки в квартиру проникли чужі, виконала свій обов’язок. Одного бандита волохатий сторож схопив задушливим хватом, що той завмер як статуя, боячись пальцем смикнути, ні живий, ні мертвий, в пащі у пса, а другий просто втиснувся в кут коридору і після першого глухого гарчання, залишив всі спроби втекти.

Кажуть, так вони і просиділи, не тільки до повернення матері, але і до приїзду поліції.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!