Говоріть собі ці 5 фраз у важкі моменти життя…

Говоріть собі ці 5 фраз у важкі моменти життя…

Життєві труднощі наздоганяють нас без попередження, і настільки раптово, що практично збивають з ніг.
Буває, навіть підтримка найближчих людей не допомагає подолати негаразди. Рано чи пізно все зміниться в кращу сторону, але якщо ви відчуваєте, що готові втратити свідомість від навалившихся труднощів, повторюйте собі ці 5 фраз.

1. Я маю право трохи поплакати, але скоро знову буду сміятися

Емоційна розрядка дуже важлива для того, щоб пережити період скорботи, змиритися з невдачею, помилками, труднощами. Ніколи не стримуйтеся і не відчувайте провину за те, що ви пригнічені і вам не вистачає сил.

Але важливо пам’ятати, що цей стан, необхідність «глянути в очі нашим демонам», не повинен тривати надто довго. Це не повинно бути постійним.

2. Людина, яка найкраще може допомогти мені пережити труднощі, – це я сам

Вас можуть оточувати хороші друзі, чуйний партнер і любляча сім’я, які піклується про вас. Однак ви повинні бути в змозі впоратися з цими моментами труднощів самі.

Без волі, без енергії, без надій вам буде дуже складно вийти з цієї темної кімнати, в яку ви потрапили. Слухайте тих, хто навколо вас, приймайте їх допомогу, але потім ви самі повинні запустити цей внутрішній процес подолання труднощів.

3. Я не можу змінити обставини, але можу змінити моє ставлення до них

Є речі, які неможливо уникнути: втрати, хвороба, розлука, відносини, які рвуться, не дивлячись на всі наші зусилля …

Ніхто з нас не може контролювати на 100% ці труднощі і обставини, які іноді життя підкидає нам. Однак лише ми відповідаємо за наші думки.
«Не можу» повністю паралізує нас і приносить нам лише негативні емоції. У той час як «я зможу це» повністю змінює наш настрій і ми знаходимо нові сили.
Не забувайте про це!

4. Я почну жити, коли переступлю через свій страх

Коли ми переживаємо труднощі і негаразди, ми відчуваємо, що невидимі стіни руйнуються, залишаючи нас повністю беззахисними.

Ми повинні подолати цей страх і вийти за межі цього колись затишного кокона, який нас оточував.

Якщо ви боїтеся навіть подумати, що тепер з вами буде, після того, як ви переступите цю лінію, то спочатку прийміть те, що трапилося, а потім нагадаєте собі, що життя триває, і ви разом з ним. Вперед!
Якщо ви відчуваєте страх, боїтеся опинитися на самоті, то раціоналізуйте ці побоювання і згадайте нашу другу фразу: єдина людина, хто вам може допомогти, це ви самі. Знайдіть в собі сили це подолати.
5. Мені потрібно кожен день піклуватися про свій спокій і внутрішній баланс

Ви дбаєте про вашу дієту, вагу, ходите до лікаря, щоб перевіряти своє здоров’я. Постійно думаєте і дбаєте про ваших близьких і, можливо, ввечері ви падаєте на ліжко практично без сил.

Тепер запитайте себе, коли в останній раз ви думали про свої почуття, потреби у вашому внутрішньому світі?

Корисно ставити собі це запитання кожен день. Якщо ми ставимо в пріоритет потреби інших, ми починаємо нехтувати собою.

Коли настають важкі часи, ми повинні бути готові до них, і найкраща стратегія полягає в тому, щоб кожен день ростити наше внутрішній спокій, зміцнювати почуття власної гідності, самооцінку.
Не забуваючи, перш за все, що життя тече і все постійно змінюється. Подобається нам це чи ні, ми повинні стати частиною цього руху!

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!