Хлопчика – хвалити, дівчинкою – захоплюватися

Хлопчика – хвалити, дівчинкою – захоплюватися

Дівчаток не треба хвалити за зроблене. Ви сприяйте її деградації. Якщо дівчинку хвалити за те, що вона зробила: дуже смачно, дуже красиво, дуже чисто – в результаті формується розуміння, що визнання мене прийде тільки за мої заслуги.

Визнання мене прийде тільки за те, що я зробила. Це знищує жінку в принципі. Здоровий стан речей – я гідна любові, тому що я є, тому що я – розумниця, тому що я – господиня, бо я – помічниця, тому що я – принцеса, тому що я – фея на кухні. Ось тоді у жінки здорова психіка, тому що схвалюють її саму, її природу. Тобто щоб мені отримати любов, треба просто залишитися собою.

Ось у чому принцип виховання дівчинки. Якщо ви починаєте її хвалити за заслуги, то вона відразу починає думати: мене саму хвалити нема за що, любов я можу тільки заробити, будуть заслуги – буде любов. Хлопчики – повністю навпаки. Мами дуже люблять говорити: ти у мене такий красивий, такий розумний, такий молодець. Начебто добре.

Насправді, це захоплення тільки сприяєте деградації чоловіки, тому що йому ввижається, що він сам по собі хороший. А чоловікові добре, тільки якщо він чогось досягає. Тому щоб хлопчика спонукати до того, щоб він удосконалювався і відчував себе щасливим в результаті, йому треба говорити про його заслуги: дуже красиво зроблено, дуже здорово, дуже вміло.

Хлопчику всі ці ласкаві слова потрібні в меншій мірі, тому що його природа розвиватися. Йому потрібна похвала за те, що він досяг. Замість того, щоб сказати: зайченя, сонечко, – для хлопчиків постарше дуже важливо, щоб ви всім приходять гостями показували його літак, зроблений з лего. Це важливіше ніж всі сонечка, лапочки, зайченята.

«Подивіться що він зробив, вгадайте хто це зробив. Правильно, це Альошка зробив, це син мій », – це набагато більша похвала, більший стимул для хлопчика. А дівчинка не стане кращою, якщо її супом пригощати весь район. Вона просто зрозуміє, що вона повинна працювати все життя, і район годувати супом.

Вона не заслужить більше ніколи любові, поки всіх супом не нагодує. Дайте дівчинці розуміння, що вона досконала і прекрасна сама по собі, що кохання і визнання їй заслуговувати не потрібно, що ви любите її і захоплюєтеся нею просто тому, що вона є …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!