Хлопець прогулювався зі своєю собакою, раптово він побачив дога, якого живцем закопали люди

Хлопець прогулювався зі своєю собакою, раптово він побачив дога, якого живцем закопали люди

Одного разу влітку молодий чоловік на ім’я Педро Динис гуляв зі своєю собакою в передмісті Парижа, і біля підніжжя невисокого пагорба їх погляду постала жахлива картина. З каменів і грунту стирчала голова дога, обліплена брудом. Собака була жива!

Судячи зі стану морди, її закопали цілком, але тварині якимось дивом вдалося вивільнити голову з-під землі.

Педро і його вихованець відразу стали вручну відкопувати собаку, у якої вже не було сил навіть на те, щоб скиглити і плакати. Від зневоднення у тварини звело щелепи.

Очевидно, що пес не один день провів в такому стані. Більше того, у нього на шиї була мотузка, з іншого боку якої були прив’язані металеві деталі, теж закопані в землю.

На те, щоб відкопати в’язня, потрібна була година. Насамперед після звільнення Педро напоїв нещасну тварину і помив морду.

Потім чоловік відвіз дога до ветклініки і повідомив до служби порятунку тварин.
Собака виявилося дівчинкою віком близько 10 років. Її назвали Афіною. За висновком ветеринара все своє життя вона терпіла жорстоке поводження.

Як не дивно, у собачки був чіп з даними про господаря. Ним виявився 21-річний молодий чоловік. Коли його знайшли, він стверджував, що не має відношення до цієї події, мовляв, собака від нього втекла.

Ветеринари ж визначили, що у Афіни остеоартрит, і з таким захворюванням вона просто фізично не могла б швидко втекти від господаря. Тому чоловіка засудили, призначили штраф у 30 тис. Євро, а також покарання у вигляді 2 років в’язниці.

Афіна ж за рішенням суду потрапила на реабілітацію до Жан-П’єру і Раймонда Дельфосс, які містять притулок. У чудових умовах собака дуже швидко поправилася і залікувала душевні рани. Після чого їй знайшли відмінну сім’ю.

Його нова господиня оточила красуню любов’ю і увагою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!