Хлопець з особливостями кинувся на допомогу і врятував потопаючих дівчаток

Хлопець з особливостями кинувся на допомогу і врятував потопаючих дівчаток

Існує такий стереотип, що якщо дитина народилася не така як усі, значить вона ніколи не буде сильною, здоровою і успішною.

А цей хлопець на ім’я Валеріо повністю його руйнує.

Хлопчик з’явився на світ з синдромом Дауна. Але він ніколи не чув від своїх батьків фрази на кшталт: «Ти хворий …», «Ти не такий, як усі …», «У тебе не вийде …»

Вони не зациклювалися на захворюванні сина, а робили все, щоб він розвивався не гірше інших, здорових дітей.

Коли хлопчикові виповнилося 3 рочки, його віддали на плавання, і виявилося, що цей спорт йому легко дається. Він зміг досягти багатьох успіхів, і навіть був учасником Олімпіади.

Але всі його спортивні досягнення стали на другий план після того, як він зробив дуже благородний вчинок.

Якось вся сім’я виїхала на відпочинок до моря. У цей день не було нічого незвичайного, море було спокійним. Але в якийсь момент стало сильно штормити, а під час таких явищ часто виникають зворотні течії, особливо тоді, коли піднімаються хвилі.

Раптом Валеріо почув крики про допомогу. Коли він глянув на море, то побачив жахливу картину: в воді борсалися дві дівчинки, а високі хвилі не давали їм плисти до берега і несли все далі і далі.

Валеріо з батьком ні секунди не роздумуючи кинулися в розбурхане море. Завдяки своїм навичкам він зміг виплисти з виру і витягнув дівчинку. При цьому він зміг утримувати її голову над водою, щоб та не захлинулася.

Батькові вдалося врятувати другу дівчинку. Цим двом купальницям було всього по 10 років.

Якби не хоробрість і вміння Валеріо, дівчатка могли б потонути.

Такий шляхетний вчинок став справжнім прикладом для інших дітей з таким діагнозом і їх батьків. Валеріо вручили нагороду за відвагу !

Але найбільшою нагородою для хлопця було те, що дівчатка залишилися живі!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!