«Ідіть вчасно» Чудова стаття про те, як навчитися цінувати своє життя більше ..

«Ідіть вчасно» Чудова стаття про те, як навчитися цінувати своє життя більше ..

 

Ідіть вчасно, – додому, навіть якщо вас ніхто там не чекає, із запальною вечірки, від гостей без «ціпка», від недоречних зв’язків і поганих звичок, від депресії і похмурих думок, від важких спогадів, з відносин, що зжили себе, від людей , які руйнують вас або руйнують вашого партнера поруч з вами. Дайте йому і собі шанс знайти того (а може, і себе самого), з ким буде краще, комфортніше, спокійніше і в тій формі, в якій це треба кожному з вас. Якщо вже ви не здатні це дати один одному з тих чи інших причин, не позбавляйте один одного спроби і надії знайти це в інших відносинах і в самому собі.

Не скупіться, не відбирайте у інших їх шанси бути щасливими так, як вони це розуміють, а у вас – свої. Тому що кожен з нас знаходиться в своїй точці еволюції, і рухається в своєму ритмі, випромінює на своїй частоті, і вібрує на своїй хвилі і отримує свій досвід.

Ідіть вчасно, не залишайте на тілі вашого життя глибокі шрами,не заражайте свою душу ненажерливим вірусом провини. Ідіть вчасно, не випалюйте малюнки на тендітній тканині вашої долі. І не зазіхайте на чужу шкіру.

Цінуйте своє життя більше, ніж ваше життя цінують інші. Ідіть вчасно, якщо хтось своє життя ставить вище вашого, бо відповідати в першу чергу за своє життя і тільки потім за чиєсь. Ніхто не прийшов у це життя бути принесеним на жертовний вівтар. І життя людині дароване не для того, щоб вона прагнула до жертвопринесення , а дане їй для великих дарів: життя і здатності любити!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!