«Іноді ви самі вбиваєте відносини»- чоловіча думка…

«Іноді ви самі вбиваєте відносини»- чоловіча думка…

Зберігайте дистанцію.  

Нам подобається бути мисливцями. Якщо когось приваблює наполеглива ініціатива: повідомлення, дзвінки, пропозиції разом провести вихідні, ви, швидше за все, зіткнулися з маминим синочком. Більшість не хоче відмовляти собі в задоволенні домагатися вас.

Не розказуйте в подробицях про колишнього і дітей.  

З першим все зрозуміло: ми не хочемо ні з ким ділити вашу увагу, нехай навіть негативну. Якщо у вас є діти, ми повинні спочатку зблизитися з вами, щоб захопитися розмовами про них.

Не демонструйте життя як героїчну боротьбу з обставинами.  

Це не означає, що в майбутньому ви не зможете на нас покластися. На перших побаченнях хочемо легкості і гри.

Нам не подобається, що ви живете з колишнім,  навіть якщо повідомляєте, що давно розлучилися і ділите будинок як друзі.

Якщо ми випадково зустріли вашого колишнього, не намагайтеся сховатися.

Не поводьтеся як дитина. Залежно від того, які між вами відносини, можете зробити вигляд, що не помітили його, або підійти до нього і нас познайомити.

Коли ми не телефонуємо і не пишемо, на це є причина.  

Швидше за все, нас «не зачепило». З нами не трапилося нічого смертельного і не треба уточнювати, чи все в порядку. Нас не потрібно ні шукати, ні рятувати. Ваше право – продовжувати відносини або перервати, якщо ми несподівано з’являємося.

Не намагайтеся нас поліпшити.  

Ми втрачаємо інтерес, якщо незабаром після знайомства ви вирішуєте це зробити. Всі спроби почати керувати, пояснювати, як треба себе вести, що говорити або робити, обернуться для відносин плачевно, якщо ви не зустрічаєтесь з людиною, яка бачить в вас не рівного партнера, а заміну матері.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!