Історія батька, який не відмовився від сина!

Історія батька, який не відмовився від сина!

Одного разу з моїм другом відбулася історія, гідна будь-якого популярного бразильського серіалу. Він – солідний чоловік за 40, непогано заробляв, але з особистим життям не склалося. З дружиною вони розлучилися років 10 до цього, у них був спільний син, 14-річний Паша, який розривався між двох батьків, але батько від нього ніколи не відмовлявся. Колишня його трохи загуляла і за десять років змінила енну кількість коханих.

Ось один з цих хлопців не стерпів її, але вирішив трохи нажитися на ситуації і замість того, щоб самому піти з її ж квартири, вигнав її і пасинка, чи то пак сина мого друга. Незабаром мій друг дізнався, що його син живе у тітки і, хоча, боротися з колишньою за її квартиру не збирався, хотів забрати сина до себе. «Це мій син теж і я не хотів би, щоб він жив, де не попадя, коли у нього є своя кімната в моєму домі».

Вона пообіцяла сина від тітки забрати, тому він відступив, хоча, як і раніше вважав, що йому було б краще з ним, але вводити дитину в ще більший стрес, сварячись з дружиною, він не хотів.

У підсумку, обіцянки вона своєї не виконала, і син залишився у тітки, а у відповідь на чергове запрошення мого друга, він отримав електронного листа з поясненням. Син, якого мій товариш ростив з самого дитинства, виявився не від нього. Колишня нагуляла його на стороні 15 років тому і тепер вирішила зізнатися, щоб він не діставав її своїми постійними дзвінками.

Чесно кажучи, навіть мене ця новина приголомшила. Я відразу уявив, що б я відчував на його місці і як би вчинив. З одного боку – ти ростив цю людину 14 років, душу в нього вклав, але з іншого – він не твій. У ньому немає нічого від тебе, крім виховання, яке могло б піти прахом під сильним впливом матусі.

Але реакція мого друга раз і назавжди показала мені моє моральне зростання і його. Він, здавалося, не думав і секунди. Тут же подзвонив своєму синові і сказав, що не збирається відмовлятися від нього через якийсь папірець, який для нього не означає зовсім нічого. Це був вчинок справжнього чоловіка. От би всі ми були такими як мій друг.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!