Історія одного хлопця про те, як він відповідав на співбесіді

Історія одного хлопця про те, як він відповідав на співбесіді

Надіслав своє резюме в кілька цікавих для мене компаній. З однією з них прийшов список питань. На деякі з них захотілося відповісти ось так:

1. Чому ви вибрали саме нашу компанію?

– Ви ідіот? Я направив резюме в десяток місць. Де влаштуюся швидше і вигідніше – там і добре.

2. Як ви вважаєте, чому ми повинні вибрати саме вас?

– Вам працівники взагалі потрібні? Ну ось він я. Працівник. Саме мене варто вибрати хоча б тому, що я явно розумніший за всіх тих, хто заливав на ці питання стандартну нісенітницю. І розумніший вас, між іншим, тому що я ніколи таких дурних питань би не поставив.

3. Яку зарплату ви хотіли б отримувати?

– 2,5 млн. $ На рік, як президент США. Що за питання? Природно, я хочу отримувати настільки високу зарплату, наскільки ви зможете мені заплатити. Тільки  ви все одно не заплатите. Тоді годі й викаблучуватися. Все одно вибір за мною: ви говорите ціну, я говорю – згоден чи ні.

4. Чому ви пішли з попереднього місця роботи?

– Припустимо, відповім чесно: маленька зарплата або відсутність кар’єрного росту, або безперспективність, або не зійшовся з колективом, або не сподобався собаці начальника. І що? Ви ж не знаєте, зійдуся я з вашим начальником, колективом і їх собакою. І не дізнаєтеся, поки не спробуєте.

5. Ким ви бачите себе через 5 років в нашій компанії?

– Ось вам зустрічне запитання: які плани компанії на найближчі 5 років? Немає таких? Так якщо ви самі не знаєте, що з вами буде через 20 років, чи буде компанія і яку нішу вона має намір зайняти, то мені-то звідки це знати?

6. Які у вас були досягнення на попередньому місці роботи?

– А резюме недостатньо, значить. Ну добре. Я відмінно працював і чудово справлявся зі своїми обов’язками. Ось це – досягнення! Я вас розчарую: при правильному керівництві і хорошій роботі ніяких досягнень бути не повинно! Працювати треба, а не дурницями маятися і досягнення досягати!

7. Яким би ви хотіли бачити свого начальника?

– Я б хотів не бачити його. Серйозно, мені немає різниці як він виглядає. Головне, щоб він був начальником: тим, хто може нормально і чітко сформулювати завдання. А в іншому, нехай хоч в червоних труселях на білій Капібар роз’їжджає по офісу.

8. Які у вас є переваги?

– На гуслях я вмію грати і плюватися на 15 метрів в довжину. Якщо вам потрібна моя кваліфікація, то вона вказана в резюме. Якщо вам щось потрібно ще – то про це і запитайте. А якщо ви самі не знаєте, чого ви хочете і що вам потрібно, то тут, вибачте, нічим допомогти не можу. Формулювати приховані і неясні бажання – це вам до психіатра треба.

9. Які ваші недоліки?

– Добре тенором співаю, сусіди скаржаться, а в консерваторії сказали – талант. Ось ще: коли їм суп, зачерпую ложкою до себе, а не від себе!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!