Історія про третю дитину в 40 років

Історія про третю дитину в 40 років

Не бачив свою знайому років 5 так точно. Нам вже давно по 40 з хвостиком. Вчора її побачив з трирічним сином. Поспішив привітати її з онуком, адже її старшому синові давно 20, а молодшій років з 16 приблизно. Але вона мене прямо приголомшила. Каже ні … Це мій син і розповіла як була справа.

Вона викладає в інституті. За нею довгий час доглядав студент. Вона його раз у раз відшивала, адже він їй в сини годиться, але хлопчик був не з тих, хто здається. Зустрічалися вони близько року, потім вона завагітніла. Вирішили. Що потрібно укласти шлюб. Тут би і здавалося, ось він хеппі енд, але ні.

Її улюблений ніде після закінчення інституту не працює, грає в танки. Вона тяжко працює на двох роботах, щоб звести кінці з кінцями. Та й її обранцеві особливо і йти то нікуди. До батька в комуналку чи що. З таким підходом він не бідує, адже вона його повністю забезпечує.

Але вона готова і далі працювати аби він її не кинула, каже, що сильно його любить і не зможе без нього. Може старості боїться, не знаю. Ось я йду ошелешений і думаю, ну чому нашим жінкам так і подавай всяких негідників, а вони цим користуються. Адже вже була одружена з покидьком.

Джерело

 

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!