Історія про вільні відносини

Історія про вільні відносини

Одного разу один письменник привів в будинок при живій дружині молоду дівчину. І сказав, що вона буде з ними жити. Мовляв, це його секретарка.

І дружині довелося змиритися: вона була немолода, грошей у неї не було, і притулку теж. Вона плакала, а потім змирилася. Сказала, мовляв, так Богу завгодно …

Всі сміялися і перешіптувалися, питання задавали образливі. А вони так і жили втрьох – високі стосунки!

Уявляю, як було дружині таке терпіти. Вона любила чоловіка. Це ще прикріше, звичайно.

Але тут сталося ось що: письменник розслабився, подобрішав від такого приємного життя і запросив в гості одного маляра, який писав вірші. Бідного талановитого юнака. І дружина письменника до юнака перейнялася співчуттям, і стала про нього піклуватися.

Маляру дуже сподобалося гостювати у письменника. Годують добре, відношення делікатне. Ну, він і залишився назавжди. Що візьмеш з божевільного? А він виявився божевільним. І ганявся за чоловіком з небезпечною бритвою. Битися ліз. І так уїдливо посміхався, коли письменник щось розповідав. І виривав квіти, які він в саду садив, щоб покарати письменника, якщо він якось не так себе вів.

Так і жили вчотирьох. І чоловік дружині сказав, мовляв, знаєш, Вірочка, а удвох краще все-таки жити було. Хоча і трохи нудно. Давай жити удвох! А дружина відповіла, що вже пізно. Недобре виганяти людей на вулицю. Ми відповідаємо за тих, кого приручили! У підсумку ось що трапилося:

Молода жінка зрадила письменника і втекла від нього.Маляр закохався в дружину письменника і ні за що йти не хотів!
І стали вони жити-поживати втрьох. У вільних відносинах, як і хотів знаменитий письменник.

Потім що якщо свобода – вона для всіх! Всі однаково вільні. І якщо за вами бігає з бритвою ненормальний маляр – треба раніше було думати. Удвох все-таки краще. Хоча іноді нудно, так, це буває …

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!