Кілька порад, щоб зберегти любов на довгі роки

Кілька порад, щоб зберегти любов на довгі роки

Закоханість, яка переростає в весілля? Що може бути краще? Заручини і вся підготовка до торжества забирає всю увагу і змушує вас забути про те, що ж чекає після. Ви переповнені щастям від чогось нового у своєму житті, але не думаєте про те, що буде, коли свято закінчиться і почнуться будні. Про що варто задуматися, щоб побут не поглинув вас з усією вашою закоханістю і красою?

Відносини не можуть існувати без проблем, але справа в тому, що в щасливому союзі партнери вміють попереджати ці проблеми, припиняти їх зародження і зменшувати обороти сварок. Реально домогтися гарних, якісних відносин, якщо докласти до цього зусилля.

Існують так звані секрети успішного шлюбу. Які вони?

Будь-яка пристрасть з часом вгасає. Це є нормальним, і не потрібно з цього робити проблему. Для того, щоб виправити ситуацію, потрібно всього-то урізноманітнити сексуальне і повсякденне життя і внести в неї трохи фарб.

Пристрасть завжди можна розпалити. Підтримуйте свій внутрішній вогонь і заряджайте ним партнера для вашого загального блага.

Згадайте минуле. Згадайте початок ваших відносин: якими вони були? що вас вабило одне до одного? що було основою вашої пристрасті?

Коли ви згадаєте про ці дрібниці, вам буде легше налагодити відносини, коли видається, що стало нецікаво.

Згадайте про необдумані вчинки. Нехай вони стануть початком ваших романтичних відносин,що знову спалахнули. Вогонь любові, навіть найсильнішої, не вічний, і щоб він горів постійно, його потрібно знову і знову розпалювати. Нехай пристрасні вчинки стануть для вас чимось особливим і більш частим.

  Відвертість понад усе. Ви повинні розуміти, що обговорювати проблеми з рідною людиною необхідно. Кожен з вас може злитися або скаржитися на поведінку іншого час від часу, але це треба проходити. Це всього лише тимчасові неприємності, які не можуть зруйнувати справжній зв’язок. Прийміть негативний досвід як можливість обговорити те, що вас зачіпає. Розбіжності дозволяють виговоритися і вислухати позицію іншої людини. Це якнайкраще допомагає розібратися як в собі, так і в стосунках.

Не забувайте проявляти свою любов кожен день. Взаємний потяг можливо лише при спільній роботі двох людей. Ви повинні показувати іншій людині свою любов, щоб отримувати натомість таке ж відношення. Не потрібно приурочувати прояв почуттів до певного свята або події, робіть це без приводу, просто так.

Спільні виходи зближують. Влаштовуйте собі невеликі побачення щотижня. Вам не обов’язково вибиратися в ресторан, але прогулянки по парку або походу в кіно буде цілком достатньо, щоб підтримувати здорові відносини.

Не забувайте про компліменти. Люди дуже часто концентруються на негативі, тоді як помічати щось позитивне їм не доводиться. Тому якщо є можливість відзначити щось гарне, робіть це. Звертайте увагу на позитив, і тоді ваше життя стане набагато яскравіше.

Не бійтеся ризикувати. Відпустіть свою скутість, адже вона заважає вам жити повним життям. Забудьте про скутість як у звичайному житті, так і в ліжку. Переборіть свою ніяковість, бо це відчуття не несе в собі нічого корисного. Спочатку буде досить незвично виходити за рамки комфорту, але потім ви жодного разу не пошкодуєте про те, що зважилися. Що ви отримаєте в якості нагороди? Не згасаючу пристрасть.

Не думайте, що підтримувати пристрасть легко. Це складне ремесло, до якого приходять з роками. Віддавайтеся любові сповна, і вона нагородить вас щастям.

Джерело

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!