Коли душа виснажена і позбавлена ​​енергії, тіло подає сигнали 10-ма ознаками

Коли душа виснажена і позбавлена ​​енергії, тіло подає сигнали 10-ма ознаками

Коли на життєвому шляху нам доводиться проходити через довгі періоди дуже сильного ментального, емоційного, а то й фізичного стресу, часто наша душа може впасти в стан крайньої втоми, яке зовні дуже схоже на депресію, так як відрізняється подібними симптомами.

І як би ми не намагалися поліпшити свій настрій, намагаючись позитивно мислити і націлившись на більш енергійні думки і вчинки, ми все одно відчуваємо себе виснаженими на самому дні життя.

Причина, по якій це відбувається, в тому, що нашій душі потрібен час на зцілення точно так же, як зламаній кістці потрібен час на те, щоб зростися. І хоча нашу душу не видно неозброєним поглядом (на відміну від зламаної ноги або руки), її здоров’я і благополуччя дуже важливо для нашої тілесної оболонки, і тому ми повинні ставитися до лікування душі з тою же увагою, що і до лікування ран тіла.

Отже, ось 10 ознак того, що ваша душа виснажена і позбавлена ​​енергії.

1. Все, чого вам хочеться протягом усього дня – це відпочити і прилягти, хоча б ненадовго.  Ви часто сідаєте відпочити, намагаєтеся подрімати при першому вдалому випадку, вам складно підніматися вранці з ліжка. Ваш сон стає неглибоким і неспокійним, так як ваші сновидіння стають дуже насиченими, а кошмари дуже реалістичними.

2. Ви відчуваєте хворобливі відчуття у всьому вашому тілі.  Ви можете відчувати напруженість, запаморочення, біль у шлунку, розмитість зору і головні болі – раптово і без жодних причин.

3. Коли хтось запитує вас, що з вами не так, ви навіть не знаєте, що на це відповісти . Ви толком не знаєте, що саме ви зараз відчуваєте. Знаєте, що з вами відбувається щось складне і глибоке, але ви не можете пояснити, чому ви відчуваєте себе саме так, а не інакше, і вже тим більше – чому ви ніяк не можете виборсатися з цього стану.

4. Ви часто відчуваєте себе розколотим на частини і дезорієнтованим  через те, що порушилася синхронізація між вашим тілом і душею.
5. Всі ваші емоції посилюються – і позитивні, і негативні.  Ви стаєте неймовірно емоційною людиною, і можете навіть раптово почати плакати без будь-яких видимих причин. Для вас стають звичними перепади настрою. Ви можете відчувати, ніби переповнені любов’ю до всього світу настільки, що ваше серце ось-ось вибухне, а в наступний момент відчувати себе одним у всьому світі.

6. Ви постійно відчуваєте легкі панічні атаки або хронічну тривожність.

7. Ви відчуваєте себе самотньо, навіть перебуваючи серед інших людей. Ви починаєте сумніватися в оточуючих людях, гадаючи, чи не задумали вони недобре, чи можете ви їм довіряти, і тому, спілкуючись з ними, часто випускаєте голки, немов їжак.

8. Ви відчуваєте гіркоту, заздрість, гнів або співчуття  щодо всього, що відбувається навколо вас. Хоча, як правило, ви дуже співчутлива  і турботлива людина.

9. Ви постійно відчуваєте слабкість, і будь-яка фізична активність доводить вас до знемоги.  Вам постійно не вистачає енергії для фізичної активності, а походи в спортзал і фізичні вправи не приносять радості, перетворюючись в важку роботу.

10. Ви часто відчуваєте страх і невпевненість у власному майбутньому.  Іноді ви відчуваєте себе настільки виснаженим і спустошеним, що вам хочеться просто зібрати свої речі і виїхати кудись далеко-далеко, туди, де ви могли б почати життя спочатку. Вам більше абсолютно нецікаво займатися тим, що колись приносило вам радість.

Якщо ви відчуваєте себе саме так, то, значить для вас настав час поставити свої інтереси на перше місце і подбати про свою душу. Намагайтеся більше відпочивати, а ще вимкніть телефон і комп’ютер і проводите вільний час за тим, що доставляє радість – будь то улюблене хобі або спілкування з дорогими вам людьми.

Уникайте негативних думок і негативних тем для внутрішніх розмов з собою. Перестаньте критикувати себе або говорити про себе в принизливій манері. Практикуйтеся в балансуванні вашої енергії.

Коли ви навчитеся частіше звертати увагу на те, чого хоче ваша душа, ви зможете мало-помалу усунути з вашого життя все, що змушує вас почувати себе виснаженим і спустошеним, натомість зосередившись на приємних думках і отриманні життєвого досвіду, наповненого красою і позитивною енергією .

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!