Коли ти втрачаєш маму, ти відчуваєш, як серце розбивається на дрібні частинки

Коли ти втрачаєш маму, ти відчуваєш, як серце розбивається на дрібні частинки

У вас ніколи не буде людини, яка буде любити вас більше мами.

Непоправна втрата

Якщо ви втратили матір, то знаєте, наскільки це болісно. Хоча з часом стає трохи легше, відчуття нестачі нікуди не дівається.

Матері — найсильніші люди у світі. Вони піклуються про нас так, як ніхто не подбає, і завжди приходять на допомогу, що б не трапилося. Навіть якщо ми творимо дурниці, вони залишаються поруч і допомагають нам подолати всі труднощі.

Любов матері до сина або дочки ні з чим не зрівняється — вона зберігається навіть тоді, коли хтось із них помер. Матір — це перша людина, з якою ви спілкуєтеся в цьому світі, тому що ви проводите багато часу спочатку у неї, а потім з нею. Вона — ваша безпека, ваша прихильниця і найвідданіша душа.

Материнство — це робота на все життя

Скільки разів мати мовчки плакала, переживаючи за своїх дітей?Через ваше здоров’я, ваші уроки, сімейні негаразди? Скільки разів молилася про полегшення вашої ноші? Навіть коли ми виростаємо і стикаємося з проблемами, продовжує мати за нас переживати.

Мама любить нас від усього серця, не вимагаючи нічого натомість.

Втрата матері — це дуже важко

Втрата улюбленої, рідної, найближчої людини — мами — це важке горе. Після такої втрати можуть пройти роки, перш ніж душевні рани загояться.

Не треба чекати, що все стане як раніше. Досвід непоправної втрати змінює нас, робить дорослішими. Інші люди, з якими ви намагаєтеся поговорити про маму, не знають як себе вести, не знають, що сказати вам на втіху. Хоча в такій ситуації слів розради і не може бути.

Вам потрібно, щоб вас просто послухали, підтримали, просто побули поруч у цей момент. А люди бояться, що своїми незграбними словами вони посилять ваші переживання.

Подумайте, що вона сказала б вам, якби могла побачити ваші страждання?

Мама сниться вам — саме тому, що ви страждаєте, таким єдиним доступним способом продовжує проявлятися її любов. Згадайте, що мама любила і хотіла зробити разом з вами. Вважайте, що вона передала вам естафету, і почніть це робити «за двох».

Улюблені люди йдуть, але їх любов залишається з нами. І часто після відходу духовний і емоційний зв’язок з ними стає ще міцніший. Ми починаємо думати не «як шкода, що вони пішли», а «яке щастя, що вони були»!

Але головне — цінувати маму, поки вона ще жива. Не чекайте, поки вона буде при смерті. Зателефонуйте їй, розкажіть їй про свою любов, допоможіть їй!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!