Коли ви випромінюєте світло – дратуєте тих, хто живе в темряві

Коли ви випромінюєте світло – дратуєте тих, хто живе в темряві

Ви, напевно, не раз стикалися з ситуацією, коли просто світитеся від щастя, хочете поділитися цим почуттям з усім світом, а у відповідь – лише косі погляди і несхвалення. Чому ваш внутрішній світ так дратує людей, що живуть у темряві?

Дійсно, таке відбувається часто-густо. У нашому житті зустрічаються люди, які буквально наповнені світлом і висвітлюють все навколо, і ті, хто «світить навпаки» – засліплює нас своєю токсичністю. Найдивовижніше полягає в тому, що ці токсичні «світильники» з’являються саме в той момент, коли ми щасливі і хочемо «обійняти весь світ» – розділити свою радість з кожним.

«Заздрість в тисячу разів страшніша голоду, тому що це духовний голод», – Мігель де Унамуно, іспанський філософ.
Насправді ви абсолютно не цікавитеся і не потрібні цим людям, точно так же, як і для вас – вони дуже деструктивні. Адже справжні друзі – це ті, хто не тільки підставить своє плече у важку хвилину і підтримає, але і розділить з вами радість і щастя.

Світло і темрява є частиною природи людини. У когось в душі – світло, у когось – тьма, тобто заздрість і злість. Проблема полягає в тому, що нам доводиться спілкуватися з цими «носіями темряви», і як не прикро констатувати – вони отруюють наш «світло». Світло чужих душ буквально ріже їм очі, викликає  гнів.

Справа в тому, що деяким людям потрібно відняти у вас світло, щоб відчувати себе краще. Адже в їх душі живе лише зло, а по судинах тече не кров, а заздрість.

Коли у нас радісно на душі, то ми поспішаємо поділитися з тими, кого добре знаємо. Це абсолютно нормальна реакція: хочеться розповісти іншим, що ми знайшли його – своє маленьке щастя на Землі.

Кожен робить це по-своєму. Хтось пише пост у соціальній мережі, хтось – дзвонить і розповідає останні новини, інші – пишуть вірші … Способів дуже багато, але суть одна – ми хочемо розділити свою радість з кимось, щоб і йому стало світліше на душі.

Але наш світ зустрічає безпросвітна тьма. Темрява заздрості і недоброзичливості. І світло починає згасати … Наче хтось підрізав крила в польоті. Емоції слабшають, радість кудись випаровується …

Якщо подібне повторюється з вашим другом або коханою людиною в який раз – пора задуматися про те, що ви, власне, робите разом. Щастя дійсно заразне, але тільки для тих, хто теж світитися зсередини.

У «людей темряви» чужа радість викликає дискомфорт і агресію. Тільки не подумайте, що вся справа в вас! Нічого особистого! Їх нездорова реакція пов’язана виключно з їх травмами і комплексами.

Ваш світ повинен світити і висвітлювати цей світ добром і радістю. І люди, що живуть у темряві, не повинні йому заважати. Видаляйте їх сміливо і продовжуйте радіти життю!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!