Коли ви випромінюєте світло — дратуєте тих, хто живе в темряві

Коли ви випромінюєте світло — дратуєте тих, хто живе в темряві

Коли у людей все добре, вони буквально випромінюють щастя. Цими почуттями хочеться поділитися з усіма навколишніми. Правда, не усім подобається позитивне ставлення. Такі люди просто кидають косі погляди та намагаються не видавати свої почуття заздрості.

Дійсно, це відбувається часто-густо. Ті люди, як є надзвичайно світлими, дарують це й іншим, а темнота заздрісних людей здатна перевернути з ніг на голову життя багатьох.

«Заздрість в тисячу разів страшніша за голод, тому що це духовний голод», — Мігель де Унамуно, іспанський філософ.

Світло і темрява є частиною природи людини. Але інколи ця гармонія порушується, і в людині переважає якась певна сторона.

Такі особи справді можуть отруювати життя інших. Вони як гриби, які на вигляд їстівні, а насправді — небезпечні для життя. Те ж саме і з цими злими людьми: вони втираються нам в довіру, клянуться у вічній любові й дружбі, а насправді хочуть лише одного — отруїти.

Їх дратує наша яскравість та тепло. Вони прагнуть зробити все, щоб позбути нас бачення прекрасного життя, в якому самі шукають лише недоліки. Вони спотворюють власну дійсність і намагаються зробити те ж саме для інших.

Коли у нас радісно на душі, то ми поспішаємо поділитися з тими, кого добре знаємо. Кожен по-своєму висловлює власне щастя. Хтось пише пост у соціальній мережі, хтось — дзвонить і розповідає останні новини, інші — пишуть вірші … Таких прикладів дуже багато, але суть одна — ми хочемо розділити свою радість з кимось, щоб і йому стало світліше на душі.

«Я радий, що ви раді, що я радий, що ви щасливі», — Пол Аустер, американський письменник.
Але не завжди нам вдається потрапити на взаємність. Інколи люди одним словом можуть ранити та погіршити ситуацію. І все це проста маніпуляція, адже вони не хочуть, щоб ви були щасливі.

Тоді дуже легко  зрозуміти: наша радість комусь поперек горла.

Якщо подібне повторюється з вашим другом або коханою людиною в який раз — пора задуматися про те, що ви, власне, робите разом. Щастя дійсно заразне, але тільки для тих, хто теж світитися зсередини.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!