Кожен, хто робив вам боляче або зраджував вас, одного разу зіткнеться з тим же самим

Кожен, хто робив вам боляче або зраджував вас, одного разу зіткнеться з тим же самим

Тільки все здавалося прекрасним, як раптом щось пішло не так. А потім ще щось, і ще. І вас охоплює відчай, смуток і печаль.

Найскладніше в такі важкі моменти – це залишатися розсудливим і діяти раціонально.

Якщо причина в іншій людині, ми жадаємо помсти. Ми хочемо відплатити йому тією ж монетою і теж зробити боляче. Ми чекаємо, коли його наздожене розплата, коли життя саме з ним поквитається. А коли цього не відбувається, ми стаємо пригніченими. Немов все проти нас. Але це не так.

Життя таки розставить все по своїх місцях.
І одного разу, в найгірший момент, найгіршим способом, те, що ця людина зробила вам, повернеться до нього так, як він навіть не зможе зрозуміти.

Це простий факт про енергію. Ви отримуєте те, що вкладаєте в цей світ.
Називайте це збігами, кармою, врешті-решт людина отримує те, що віддає. І одного разу ця людина отримає по заслугах – на роботі, в суспільстві, в сім’ї.

І коли він нарешті відчує себе таким безпорадним і зламаним, як змушував відчувати інших, він отримає свою відплату.

Знаєте, в чому буде різниця між вами і ним?
Особистісний ріст. Погані люди завдають іншим шкоду, тому що вони ніколи не вчаться на власному досвіді. А ви виростете, поки вони будуть страждати від такого ж болю, який заподіяли вам.

Вони не знатимуть, як з ним впоратися. І вони будуть ламатися, поки ви будете збирати себе по шматочках і відроджуватися з попелу.

Тому не переживайте.

Переживайте біль, плачте, беріть з цього гарне, а потім піднімайтеся, прощайтеся з тими, хто зробив вам боляче з усвідомленням, що одного разу вони випробують те ж саме.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!