Квартиру, яку ми з чоловіком подарували синові на весілля, довелося у нього забрати

Квартиру, яку ми з чоловіком подарували синові на весілля, довелося у нього забрати

У моєму житті стався ряд сумних подій, не знаю навіть, з чого і почати. Все було добре, син мій недавно одружився, і перед весіллям ми з чоловіком вирішили подарувати синові квартиру, щоб молодій сім’ї було де жити. Невістка попалася гарна, роботяща, красуня, і любить мого сина дуже. Багато друзів і подруг їм заздрили – треба ж, тільки одружилися, і вже своя квартира.

Вважаю, з нашого боку це було гарне рішення. Ніхто нікому заважати не буде, і молода сім’я сама будуватиме свій побут, без пильної уваги з боку старших членів сім’ї.

Син з невісткою часто приходили до нас в гості, як і ми до них. Все йшло звичним шляхом: робота, будинок, поїздки на дачу. Пару раз навіть разом на відпочинок вибралися до Туреччини. Машину купили. І здавалося, що ось це спокійне життя, повне добробуту і задоволеності нею, буде тривати завжди. Адже у нас ніколи особливих проблем не було.

Але все погане, на жаль, трапляється раптово. Сергій, мій чоловік, став останнім часом скаржитися на відчуття слабкості, нудоти і запаморочення. Через кілька місяців, я помітила, що хода його стала нетвердою, погойдується, як у п’яного. Наполягала, щоб він сходив в поліклініку, але він тільки відмахувався, мовляв на роботі дуже сильно втомлююся, пройде. І правда, з ранку, після сну, йому ставало легше. Треба було бити на сполох, але ми якось по боягузливому сподівалися, що все само розсмокчеться.

Не розсмокталося. Одного ранку чоловік просто не зміг встати з ліжка, пропала мова. Обстеження, лікарні – і страшний діагноз. Пухлина мозку, можливо, доброякісна, але вже тисне на рухові і мовні центри. Необхідна термінова операція в Німеччині, ціна на яку –  багато тисяч євро.

Де взяти такі скажені гроші? Ніяких ідей на цей рахунок не було. Майнула думка продати нашу квартиру, але жити потім з чоловіком, якому знадобиться повноцінна реабілітація, де? Може син погодиться свою квартиру продати? Тим більше, його дружині недавно бабуся в спадок однокімнатну залишила.

Мені соромно було звертатися з таким питанням до сина, але життя чоловіка дорожче. На щастя, син і невістка зрозуміли ситуацію, і заперечувати не стали. Син відмовився від дарування, права власності на квартиру повернулися до мене, і незабаром я виставила квартиру на продаж. Покупець знайшовся швидко, і ми вчасно відправили Сергія на лікування. На щастя, пухлина виявилася локалізованою і доброякісною, і її успішно видалили. Зовсім скоро ми повернемося додому.

Син з невісткою живуть в бабусиній квартирі, подумують її продавати і брати іпотеку – син недавно влаштувався на престижну роботу з хорошою зарплатою.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!