Лев, ведмідь і тигр – дивовижна дружба трьох хижаків підкорила всіх…

Лев, ведмідь і тигр – дивовижна дружба трьох хижаків підкорила всіх…

Ведмідь Балу, африканський лев Лео і сибірський тигр Шерхан справжня сім’я. Вони немов брати. Коли тварини були малюками, то потрапили в руки поганих людей. Наркоторговці тримали малюків в підвалі в тісних клітках. У 2001 році під час облави в Атланті в підвалі кубла виявили цю трійцю. Врятованих тварин передали некомерційній організації допомоги диким тваринам під назвою «Ноїв ковчег» (COURTESY NOAH’S ARK).

У Лео були рани на мордочці, крихітку тримали в маленькій клітці. Нашийник Балу ніколи не знімали, він вріс в шию ведмедя. Коли тварин підлікували, то розмістили в різні вольєри.

Вони стали нудьгувати, погано їли, лежали відвернувшись від усіх … Керівництво прийняло рішення спробувати розмістити трьох «королів природи» на одній території площею в 1,01 гектара. Тварини зустрілися немов брати.

На сьогоднішній день це унікальний випадок дружби. Три великих «вищих» хижака різних видів живуть разом і не ділять територію або їжу. Всі троє самці і приблизно одного віку. 21 червня «Ноїв ковчег» навіть проводить вечірку на честь їх дня народження!

Вони разом пережили важкі моменти і стали сім’єю, тепер вони будуть захищати один одного у що б то не стало.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!