Лікар відключив 22-річну дівчину від апаратів. Раптом під її ковдрою щось заворушилося …

Лікар відключив 22-річну дівчину від апаратів. Раптом під її ковдрою щось заворушилося …

Семмі Хеммігн  завжди була старанною ученицею. Після школи дівчина вирішила отримати диплом юриста, переслідуючи шляхетну мету – допомагати людям.Але в 22 роки життя Семмі змінилося раз і назавжди …

У липні минулого року Семмі разом зі своїм молодим чоловіком Томом їхала додому, щоб побачитися з сім’єю.

Однак до місця призначення в той день парі було дістатися не судилося –  вони потрапили в страшну аварію.  Тому, який перебував за кермом, пощастило, хлопець відбувся легкими ударами. А ось Семмі вилетіла через лобове скло і сильно постраждала.

У критичному стані  Семмі екстрено вертольотом доставили в лікарню  «University Hospital Coventry», де хірурги боролися за порятунок її життя.

Дівчині провели три операції. Рука Семмі була зламана в трьох місцях, і лікарям довелося буквально збирати її по частинах за допомогою спеціальної металевої пластини. Крім того, у неї також були зафіксовані чотири переломи шийного відділу хребта. Але і це було не найгірше …

Лікарям  довелося ввести Семмі в штучну кому.  Травма голови привела до того, що одна половина її мозку перестала працювати. Після того, як Сем провела в лікарні 19 днів, лікарі підійшли до її матері, Керол, і сказали, що дочка більше ніколи не прийде до тями …

Матері Семмі довелося прийняти найстрашніше для будь-кого рішення. Вислухавши лікарів, вона  дала свою згоду на відключення дочки від апарату  штучної вентиляції легенів, який підтримував у ній життя. «Перш ніж відключити пацієнта і дозволити йому померти, лікарі зазвичай дають йому три спроби довести, що він може дихати самостійно», – розповіла Керол в інтерв’ю «Daily Mail»
Після того, як лікарі відключили дівчину від апаратів, вони побачили те, що спантеличило всіх! Через кілька хвилин після відключення всіх систем, що підтримують життя Семмі, присутні помітили легкий рух під її ковдрою. Семмі поворушила пальцем.  І це був добрий знак!

Незабаром після цього сталося те, у що ніхто не міг повірити –  Семмі прокинулася.  Всі присутні в лікарняній палаті відчували, що стали свідком справжнього дива.

«Вона буквально повстала з мертвих. Якби вона не поворушила пальцем, її б не було з нами сьогодні. Лікарі перебувають в шоці. Висококласні хірурги, фельдшери і поліцейські дивляться на Семмі, і не вірять своїм очам », – продовжує Керол.


В результаті аварії  права півкуля мозку Семмі повністю відмовила,  проте ліва продовжує функціонувати. Докладаючи неймовірних зусиль і маючи величезну підтримку сім’ї і лікарів, Семмі  заново навчилася ходити і говорити. Семмі ще належить пройти довгий шлях відновлення, але вона вже  домоглася дивовижних успіхів.

Дівчина не залишила мрію стати юристом, навпаки: після аварії вона ще сильніше почала прагнути втілити задумане в життя.

Сем вдячна всім,  хто допоміг їй у скрутну хвилину. Починаючи від бригади невідкладної допомоги до медсестер, лікарів та реабілітологів лікарні.

Якщо вас зачепила історія цієї сильної дівчини, не забудьте поділитися нею з друзями. А свої слова підтримки Сем пишіть в коментарях!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!