Любіть м’яких людей, вони цінуються більше, ніж найдорогоцінніші камені в світі!

Любіть м’яких людей, вони цінуються більше, ніж найдорогоцінніші камені в світі!

Любіть м’яких людей. Тих, чиє серце розривається при вигляді цуценя, якого ображають діти. Тих, хто плаче над сумним кінцем фільму і радіє хепі-ендам.

Людей, які під час поцілунку торкаються губами самої душі, а не серця. Тому що душа  –  це місце, де схований ваш всесвіт, а серце є всього лише однією з її зірок.

Людей, чия чутливість виражається в їх крихкості і вразливості, хоча вони завжди посміхаються, наскільки погано б їм не було. Любіть м’яких людей.  Адже вони кожного зустрічають з приємною посмішкою на вустах, нехай вони не посміхаються їм у відповідь.

Людей, здатних знайти слова підтримки для кожного, хто тільки що дізнався гіршу з можливих новин. Тих, хто не може, опустивши руки, спокійно спостерігати за чужими стражданнями, адже м’яка людина ні за що не потерпить несправедливості або поганого поводження з іншими людьми.

Любіть м’яких людей.  Тих, хто посміхається навіть в самій непростій ситуації, і чия сила полягає не в хвастощах, а в умінні зберігати спокій. Тих, хто виглядають сильними, адже саме це від них зараз потрібно. Людей, яких можна порівняти з заспокійливим ​​Місяцем, а не спопеляючим сонцем. Тих, хто бачить в людях тільки краще, навіть якщо вам здається, що вони цього не заслуговують.

Любіть м’яких людей.  Тих, хто, скоріше, самі будуть страждати, ніж когось підведуть. Тих, що намагаються не тому, що так треба, а тому що їм хочеться бути кращими поруч з вами.

Людей, завжди готових до спілкування і обговорення будь-яких питань. Незважаючи на вашу відповідь, м’які люди двічі запитають, чи все у вас в порядку, тому що добре визначають настрій співрозмовника і розуміють, коли йому потрібно виговоритися.

Захищайте м’яких людей.  Вони бояться фраз на кшталт «візьми себе в руки», «ти такий наївний / наївна» або «тобою хочуть скористатися». Такі люди не припиняють своїх спроб, навіть якщо зламані. А ще через м’якість свого серця стають об’єктами для насмішок.

Винні вони чи ні, ці люди завжди готові вибачитися, щоб якось згладити ситуацію. М’які люди потребують захисту не тому, що вони слабкі, а тому що з ними жорстоко обійшлися ті, кому вони довірили своє серце.

Будьте м’якими людьми.  Будьте м’якими в світі, повному каменів і суворих місцевостей. Будьте ласкаві, тому що такі люди сьогодні зустрічаються дуже рідко і цінуються набагато більше, ніж самі рідкісні дорогоцінні камені в світі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!